Stefan Pawłowski w Przyjaciółkach! Uwiedzie jedną z głównych bohaterek?

A to niespodzianka i jednocześnie niezły serialowy transfer. W 14. sezonie Przyjaciółek do głównej obsady serialu dołącza znany z O mnie się nie martw Stefan Pawłowski. Pojawi się w wątku Zuzy (Anita Sokołowska). Czyżby aktor grał jej nowego, kolejnego kochanka?

Stefan Pawłowski już pracuje na planie Przyjaciółek. Wiemy to z relacji Anity Sokołowskiej, która w swoich mediach społecznościowych opublikowała taki dialog:

– Stefan? Nie pomyliłeś serialu? Co robisz w moim serialu? – zapytała Anita Sokołowska swojego towarzysza na planie.
– Gościnnie występuję – stwierdził aktor.
– Gościnnie? Przejął główniaka i mówi, że gościnnie. Masakra. Młodzi i skromni! – zażartowała serialowa Zuza.

Widać, że aktorka z serialu Przyjaciółki polubiła Pawłowskiego. Czy grany przez niego mężczyzna skradnie serce i Markowskiej? To całkiem prawdopodobne, że ten nowy bohater rozwali delikatny związek Zuzy i Janka (Marek Bukowski). Przecież ich małżeństwo właśnie co wyszło z kryzysu. Głowacki zdradził Zuzę z Darią (Tamara Arciuch), a Markiewicz przeżyła miłosną przygodę z Chrisem (Łukasz Konopka).

Ostatecznie jednak Zuza i Janek pogodzili się. Jednak najwyraźniej scenarzyści szykują kolejną bombę w ich związku: w serialu muszą się rozgrywać kolejne dramaty. Jedno jest pewne, z serialu na pewno nie zniknie Dagmar (Marcin Korcz), ukochany asystent dyrektor Zuzy Markiewicz i na pewno bohater Stefana Pawłowskiego go nie zastąpi. Co więcej, obaj aktorzy bardzo dobrze się znają właśnie z O mnie się nie martw, lubią i szanują.

Kim będzie Stefan Pawłowski w Przyjaciółkach?

Prawdopodobnie Pawłowski będzie obecny bardziej w życiu zawodowym Zuzy – to przynajmniej sugerują zdjęcia z planu, jakie opublikowała aktorka. Jak jednak potoczy się ten wątek? O tym dowiemy się już lada moment. Być może to będzie ostatni sezon Przyjaciółek. Czy to możliwe? O tym zadecykują wyniki oglądalności serialu – nie tylko w telewizji, ale także w serwisie ipla.

Zobacz: Anita Sokołowska zdradziła szczegóły finałowej sceny „Przyjaciółek”. Oglądaliście?

Zobacz: Ślub Uli i Bartka w ostatnim odcinku “M jak miłość”. Mamy dużo zdjęć z ceremonii!

Zobacz: “M jak miłość” ślub Magdy i Andrzeja już w sierpniu! Ujawniamy szczegóły ceremonii


×
×