Wielkie stylowe metamorfozy gwiazd „Przyjaciółek”! Tak Inga, Anka, Patrycja i Zuza będą wyglądać w nowym sezonie!

Inga (Małgorzata Socha), Anka (Magdalena Stużyńska), Patrycja (Joanna Liszowska) i Zuza (Anita Sokołowska) pokazały się w odważnych stylizacjach! Czy właśnie tak będą się prezentować na nowym zwiastunie Przyjaciółek

Upalne lato, a pracować trzeba. Przynajmniej tak maluje się sytuacja na planie Przyjaciółek. Aktorki pracują w pocie czoła i paradują przed kamerami w ciekawych stylizacjach rodem z lat 90′. Kolorowe, jaskrawe, błyszczące sukienki. Kapelusze, fikuśne dodatki. Właśnie tak wyglądają gwiazdy serialowego hitu na jednym z ostatnich zdjęć opublikowanych przez Joannę Liszowską.

Czy w 14 sezonie zobaczymy totalnie odmienione gwiazdy Przyjaciółek, które będą wyglądały prawie jak obsada Seksu w wielkim mieście? Istnieje duże prawdopodobieństwo, że te odjazdowe stylizacje przygotowano specjalnie na potrzeby spotu reklamowego serialu. Chyba, że panie po prostu wybrały się na balangę w takim klimacie.

Wszystkie bohaterki jak widać szczęśliwe i szeroko uśmiechnięte. Niestety na ekranie takiej sielanki już nie będzie. Doskonale wiecie, że pojawią się pot, krew i łzy. A wszystko po to, żeby było co oglądać! Dramatyczne sceny przyciągają przed telewizory jak nic innego.

Co się wydarzy w 14. sezonie Przyjaciółek?

Możemy się więc spodziewać, że Anka będzie miała kolejne małżeńskie problemy z Pawłem (Bartek Kasprzykowski). Patrycję czekają nieprzyjemności z Wiktorem (Paweł Deląg),  który prawdopodobnie wróci do starych nawyków i znów zacznie ją bić. Zuza będzie musiała rywalizować z „koleżankami” z pracy i pielęgnować związek z Jankiem (Marek Bukowski), z którym o mały włos się rozstała. A co u Ingi? U Gruszewskiej maluje się szczęśliwy związek z Maksem (Mateusz Janicki), ale i tu spodziewać się można szokujących zwrotów akcji. Dobrze wiecie, że Inga nigdy nie miała szczęścia w miłości…

Zobacz: Joanna Liszowska pobita?! Aktorka udostępniła zdjęcie, na którym wyraźnie wydać bolesne obrażenia

Zobacz: Najlepsze seriale z kobietami w rolach głównych. Co wolisz – „Wielkie kłamstewka’, „Przyjaciółki”, czy „Pod powierzchnią”?

Zobacz: Gwiazda “M jak miłość” w “Przyjaciółkach”: tradycyjnie moja postać bardzo namiesza. Wiecie, o kogo chodzi?


×
×