Szlaban na seks w „M jak miłość”. Kinga nie wpuści męża do sypialni! Dlaczego?

Brak seksu za obelgi małżonka? Taka karę wymyśli dla męża Kinga Zduńska (Katarzyna Cichopek). Za co tak srogo mści się na Piotrze (Marcin Mroczek)?
Szlaban na seks w "M jak miłość". Kinga nie wpuści męża do sypialni! Dlaczego?

To wszystko przez innego mężczyznę w jej życiu, w dodatku – oszusta. Tę szokującą scenę zobaczymy w 1456. odcinku M jak miłość (emisja we wtorek 24.09.2019 o godzinie 20.55 w TVP2).

Zobacz: Wielki powrót do “M jak miłość”. Uwielbiana aktorka znów pojawi się na ekranie i to w wątku przystojnego Marcina!

Chodzi oczywiście o młodocianego włamywacza Miśka (Maciej Malczewski) . Złoczyńca upatrzył sobie willę Zduńskich w i 1453 odcinku M jak miłość zaatakował, gdy zobaczył, że Kinga jest sama dziećmi . Piotrka nie było, bo wyjechał do Berlina. Kinga obroniła się, ale poturbowany Misiek trafił przez nią do szpitala.

Niestety, chłopak nie ma ani krzty honoru, bo zacznie grać na emocjach Zduńskiej. Powie jej, że ma na utrzymaniu niepełnosprawnego brata i niewidoma babcię, i że bardzo prosi, by Kinga wstawiła się za nim u prokuratora. Kinga weźmie jego słowa za dobra monetę, ale sprawdzi to i potem zrobi Miśkowi awanturę. Po czym powie mu, że… i tak mu pomoże.

– Postaram się o dobrego adwokata dla ciebie. Być może jestem naiwna, ale wierzę, że każdy zasługuje na drugą szansę – westchnie.

Zobacz: Ślub Madzi i Andrzeja w „M jak miłość”. Znamy szczegóły. Widzów czeka wielka niespodzianka!

Oczywiście mąż będzie na nią wściekły, gdy poprosi go, by… to on bronił Miśka.

– Oszalałaś? Nigdy w życiu! Naprawdę myślałaś, że się zgodzę? – oburzy się Zduński.

– Ten człowiek mógł zrobić krzywdę tobie, dzieciom… A ty do niego poszłaś? To chore! Jesteś nienormalna! – wybuchnie.

Kinga nie pozostanie mu dłużna. Nie dość że stwierdzi, że mąż nią pomiata i ma za idiotkę, to jeszcze wygoni go z sypialni.

– Wiedziałam, że tak zareagujesz. Jestem nienormalna? Macierzyństwo wyżarło mi mózg? Cud, że jeszcze potrafię rozpoznać, kiedy mój mąż mnie obraża – syknie. Po czym wręczy mu koc oraz poduszkę i wyprosi z małżeńskiej sypialni.

– Życzę ci dobrej nocy na sofie! Wypad, skarbie... – warknie na męża.

Ciekawe jak wiele polskich zon wściekłych na mężów po tej scenie zacznie Zduńską naśladować…

Zobacz: Tomasz Ciachorowski umrze w “M jak miłość”! Tragiczna śmierć Artura wstrząśnie widzami. Uwaga, spoiler!


×
×