Tajemnica 14. sezonu „Przyjaciółek” rozwiązana. Paweł przeżyje, ale Anka nie będzie miała z nim łatwego życia!

W finale 13. sezonu Przyjaciółek Anka (Magdalena Stużyńska) i Julka (Nicole Bogdanowicz) dowiedziały się o traginczym wypadku samolotu, na którego pokładzie był Paweł. Czy Strzelecki przeżyje?

Nowe odcinki Przyjaciółek już we wrześniu wrócą na antenę Polsatu. Właśnie wtedy dowiemy się, jaki los spotkał Pawła (Bartek Kasprzykowski). Cóż… Strzelecki przeżyje wypadek samolotu. Cudem uniknie śmierci, choć ośmiu innych pasażerów przepłaci ten lot życiem.

Dwutygodnik Świat seriali sugeruje jednak, że Strzelecki będzie chory lub straci pamięć! Poważne obrażenia, których dozna podczas kolizji nie mogą przecież obejść się bez echa. Anka nie będzie miała z nim łatwego życia. Znów będzie musiała skupić się na rodzinie i mężu. Możliwe też, że zrezygnuje z pracy jako stewardessa – wszystko przez ryzyko, jakie niesie za sobą ta praca. To przecież ona miała być na pokładzie samolotu, który rozbił się pod Paryżem. Kto wie, mogłaby nie mieć tyle szczęścia, co jej mąż…

W Przyjaciółkach Anka odetchnie z ulgą, gdy dowie się, że Paweł jednak żyje. Przypominamy, że to już kolejny raz, gdy mąż płata jej takie „figle”. Poprzednio Strzelecka była już w kostnicy, by zidentyfikować jego zwłoki! Wtedy też okazało się, że to nie jego zabrała śmierć. Szczęście w nieszczęściu teraz też Anka będzie mogła odetchnąć z ulgą. Producenci Przyjaciółek w każdym razie jej nie oszczędzają. Ale to dobrze, w końcu tak emocjonujące wątki ciekawią widzów najbardziej.

Zobacz: Wyzywająca Maria Pawłowska na planie „Przyjaciółek”. W seksownym stroju będzie paradować przed Wiktorem [ZDJĘCIE]

Zobacz: Wydało się skąd pochodzą odjechane ciuchy z serialu “Przyjaciółki”! Kosztują grosze!

Zobacz: Najlepsze seriale z kobietami w rolach głównych. Co wolisz – “Wielkie kłamstewka’, “Przyjaciółki”, czy “Pod powierzchnią”?


×
×