×

Tajemniczy pakt matek w „Na dobre i na złe”. Lucyna i Barbara zeswatają Hanię z Michałem?

Fani Na dobre i na złe od dawna czekają na romans Hani (Marta Żmuda Trzebiatowska) i Michała (Mateusz Janicki). W premierowych odcinkach, które zobaczymy po wakacjach wszystko będzie możliwe! 

To już pewne, że po wakacjach 2019 roku w serialu ponownie pojawi się Lucyna (Anna Samusionek), matka Hanny Sikorki. Do Na dobre i na złe powróci tez po przerwie grająca doktor Barbarę Wilczewską Agnieszka Pilaszewska. Obie panie połączy podejrzana zażyłość. Czyżby Lucyna szykowała kolejny przekręt? A może chce po prostu wyswatać swoją naiwną córkę za synka pani doktor, Michała?

Lucyna wróci do Leśnej Góry i zacznie pracę jako salowa. Można się domyślić, że jej zatrudnienie w szpitalu wywoła bezsilną złość Hani. Przecież przez nieodpowiedzialna i z gruntu nieuczciwą matkę omal nie trafiła do więzienia. Czysta jak łza, ale bardzo naiwna Hania była oskarżona o branie łapówki. Trzeba było wiele trudu, by to wszystko odkręcić. Bo gdy pojawiły się kłopoty,Lucyna wyparowała. Ale teraz wraca i jak widać na wspólnym zdjęciu z planu z Agnieszką Pilaszewską, obie panie będą w doskonałej komitywie.

Doktor Wilczewska wraca do serialu po nieobecności spowodowanej operacją wycięcia guza mózgu. Jest świetnym ortopedą, więc jej powrót do Leśnej Góry jest wyczekiwany z radością.

Wygląda na to, ze obie panie polubią się. Nic dziwnego, Wilczewska może nie wiedzieć o machlojkach Lucyny, a zależy jej na tym, by ukochany syn Michał wreszcie znalazł sobie partnerkę. Taką jak Hania Sikorka. Dojdzie nawet do tego, że obie przyszłe potencjalne teściowe spotkają się na babskim wieczorku w domu doktor Wilczyńskiej i tam, według słów Agnieszki Pilaszewskiej, „będą chlały wińsko”.

Czy z tych rozmów przy alkoholu wyniknie coś dobrego dla Hanki i Michała? Oby tylko Wilczyńska nie odkryła wstydliwej przeszłości rodziców Hani Sikorki. Matka ślicznej lekarki to przecież naciągaczka i oszustka, a ojciec siedział więzieniu. Czy lekarka zechce takich zdemoralizowanych teściów dla swego wychuchanego synka? O tym dowiemy się z powakacyjnych odcinków Na dobre i na złe.

Zobacz: “Na dobre i na złe” o wakacjach: Anna Samusionek Czarnym charakterem w serialu! Szykują się wielkie emocje!

Zobacz: Filip Bobek wraca do “Na dobre i na złe”! Już wiadomo, co czeka jego bohatera!

Zobacz: Zmiany w obsadzie “Na dobre i na złe”! Wiemy, kogo zagra Marcin Przybylski w nowych odcinkach serialu!

Może Cię zainteresować