Problem Barbary Kurdej-Szatan. Nocne treningi do „Tańca z Gwiazdami” dają się jej we znaki

Taniec z Gwiazdami to poważne wyzwanie dla ciała i psychiki. Powoli przekonuje się o tym Barbara Kurdej-Szatan, która musi harować na nocnych treningach.
Barbara Kurdej-Szatan

Informacja o tym, że Barbara Kurdej-Szatan wystąpi w Tańcu z Gwiazdami ucieszyła fanów aktorki. Gwiazda kilka miesięcy temu straciła wszystkie programy, które miała okazję prowadzić w Telewizji Polskiej. O zwolnieniu poinformowała sama w mediach społecznościowych i żaliła się wtedy, że władze TVP potraktowały ją niezbyt przyjemnie… Teraz została jej tylko rola w M jak miłość i fani serialu modlą się, by Joasia Chodakowska nie zniknęła z ekranu!

Zobacz: Barbara Kurdej-Szatan po operacji plastycznej! Jak teraz wygląda? Aktorce na usta cisną się niecenzuralne słowa

Barbara Kurdej-Szatan, Jacek Jeschke tańczą - jesienna ramówka Polsat 2019

Barbara Kurdej-Szatan, Jacek Jeschke tańczą – jesienna ramówka Polsat 2019

Wróćmy jednak do Tańca z Gwiazdami. Aktorka z pewnością da czadu na tanecznym parkiecie, ale to wymaga poświęceń.

Zaraz będziemy trenować do ramówki. O tej porze! – mówiła na Instagramie na chwilę przed imprezą ramówkową.

I tak niestety jest. Uczestnicy mają przecież zawodowe zobowiązania i wieczorne treningi są ciężkim orzechem do zgryzienia. Na dodatek już w najbliższy poniedziałek córka Barbary Kurdej-Szatan i Rafała Szatana (który z resztą też bierze udział w jesiennej edycji Tańca z gwiazdami) idzie do podstawówki. To ważny dzień dla całej trójki.

Wiem, że to będzie dla niej bardzo ważny moment, wszystko więc zaplanowałam z wyprzedzeniem. To kwestia dobrej organizacji! Pierwsze dni, kiedy Hania pójdzie do szkoły, mam zarezerwowane tylko dla niej. Produkcję obu seriali poprosiłam, żeby mi nie rozpisali zdjęć od szóstej rano. Bardzo mi zależy na tym, by móc w pierwszych dniach odprowadzać córkę do szkoły. Mam nadzieję, że dam radę – powiedziała aktorka.

Barbara Kurdej-Szatan bez wątpienia ma talent wokalny, ale czy w parze idzie też taniec? O tym przekonamy się już lada moment. Na jesiennej ramówce Polsatu Basia jako tancerka wypadła nieźle. Teraz już z górki. Start programu już 13 września.

Myślicie, że to właśnie ona zgarnie Kryształową kulę? Trzymamy kciuki.

Zobacz: Barbara Kurdej-Szatan przed startem Tańca z Gwiazdami zmieniła fryzurę! Chyba chciała wyglądać jak Małgorzata Rozenek


×
×