Szokujący plan Teresy Lipowskiej. Gwiazda „M jak miłość” wie, gdzie chce spędzić późną starość!

Jest ulubioną serialową babcią wszystkich Polaków. Jako Barbara Mostowiak w M jak miłość podbiła nasze serca. Ale aktorka, choć dba o siebie, wie, że  wieczna nie będzie. Dlatego ma plan na późną starość - w razie gdyby stała się  bardzo niedołężna i potrzebowała specjalistycznej opieki.
Teresa Lipowska

Tym rozwiązaniem jest Dom Artysty Weterana w Skolimowie, gdzie  trafiają starsi, schorowani artyści.  Gwiazda M jak miłość jest ambasadorką tej szlachetnej instytucji. I często odwiedza jej podopiecznych.

„Jeżeli, nie daj Boże, mi się zdarzy, że będę jakaś niepełnosprawna, to na pewno starość będę spędzała tutaj”, wyznała aktorka w Super Expressie.

Serialowa Barbara Mostowiak wyznała także, że w Skolimowie czułaby się świetnie  również dzięki miłemu towarzystwu. W Skolimowie bowiem  mieszkają jej serdeczne przyjaciółki z dawnych czasów. Kto? Aktorki  Zofia Kucówna oraz Eugenia Herman.

„Są tu osoby, z którymi mam wspomnienia. Przyjeżdżam tu z ogromną sympatią. Jest tutaj z kim porozmawiać. Mnie Bozia dała takich sił, że jeszcze mogę być poza, ale tak jak mówię, gdyby mi się, nie daj Boże, zdarzyło, że nie mogłabym sobie dawać sama rady, to tu jest najpiękniej i jest kulturalnie” , podkreślała w rozmowie z Super Expressem zachwycona Lipowska.

Na razie jednak  pani Teresa na emeryturę się nie wybiera. Będzie grała w M jak miłość. Nawet na telewizyjnym ekranie widać, że praca bardzo ja cieszy. Jest też dla niej  świetną terapią.

Zobacz: M jak miłość (odc.1485): Marysia i Artur na zawsze stracą swoją małą córeczkę. Co będzie z Basią Rogowską?

Oczywiście nie zawsze jest jej do śmiechu. 14 lat temu zmarł jej ukochany mąż, także aktor Tomasz Zaliwski. A niemal trzy lata temu odszedł mąż serialowy czyli Witold Pyrkosz. Obie te śmierci Teresa Lipowska bardzo przeżyła. Akktorka ma jednego syna, Marcina.

 Rekordowe M jak miłość

My mamy nadzieje, że w M jak miłość będzie grała jeszcze długo. I że scenarzyści wymyślą dla niej wiele ciekawych wątków. Na pewno aktorka i jej koledzy nie muszą się obawiać o pracę.

Czytaj: M jak miłość (odc.1490): Już wiemy dlaczego Leszek wyjedzie z Polski. Jego ojciec to bandzior!

Odcinek  M jak miłość wyemitowany 8 stycznia 2019  miał w zeszłym roku najwyższą oglądalność spośród wszystkich programów nadawanych przez wszystkich nadawców – prawie 6 mln widzów.


×
×