×

Tęsknicie za Natalią Oreiro? Sprawdźcie, jak wygląda i czym zajmuje się dziś gwiazda serialu „Zbuntowany anioł”

Natalii Oreiro grała w popularnych latynoskich telenowelach, gdy była młodziutką aktorką. Na szczęście uroda 42-letniej obecnie gwiazdy nie przygasła. Niestety, gwiazda ma delikatnie mówiąc, dość dyskusyjne poglądy. Jest na przykład zagorzałą wielbicielką Władimira Putina. A on – jej fanem…

Natalia Oreiro była gwiazdą serialu Zbuntowany anioł, którego emisja rozpoczęła się w Polsce w 2000 roku. Wtedy też odwiedziła nasz kraj i była traktowana jak królowa, bo wszyscy kochali graną przez nią niewinną Milagros.

Natalia zaczęła grac w tym serialu jako 21-latka. Dziś Natalia jest dojrzała kobieta. Ma jednak krótsze i ciemniejsze włosy. . Choć w dalszym ciągu jest aktorką, żyje głownie z koncertowania. Krajem, w którym najbardziej lubi śpiewać, jest Rosja. To właśnie ona nagrała piosenkę na Mundial w Rosji w 2018 roku. W jednym z ostatnich wywiadów wyznała, ze wręcz czuje się Rosjanką. I to bardziej, niż również uwielbiający Putina francuski gwiazdor Gerard Depardieu.

Putin powinien przyznać mi paszport – żartowała w jednym z rosyjskich programów rozrywkowych w marcu tego roku.

Dodajmy, że Putin też jest jej fanem. W Internecie można znaleźć film, na którym rosyjski polityk gra na fortepianie linie melodyczną jednej z piosenek Natalii.

Na szczęście wydaje się, że bardziej niż Putina, Natalia wciąż kocha swojego męża, argentyńskiego muzyka rockowego Ricardo Mollo, z którym ma siedmioletniego synka Merlina. Co prawda po urodzeniu go przytyła 30 kilogramów, ale dziś po tej nadwadze i nie widać śladów. Na szczęście Natalia nie szaleje tak jak wiele gwiazd z operacjami plastycznymi – na jej twarzy można zauważyć zmarszczki. Aktorka bardzo dba o siebie, ćwiczy pod okiem trenera. To dobry nawyk, bo Oreiro jest fanką i mistrzynią domowych wypieków – rozpieszcza nimi znajomych i rodzinę.

Pochodząca z Urugwaju gwiazda wciąż ma wielu fanów na całym świecie. Sama też ma swoich idoli. Natalia jest wielka fanka futbolu i oczywiście kibicuje drużynie ojczystego Urugwaju.

Zobacz: Ile zarabiają gwiazdy seriali? To kosmiczne kwoty, o których nawet Wam się nie śniło. Sprawdź, na czyje konto wpływa najwięcej!

Zobacz: Mikołaj Roznerski szczerze o odejściu z „M jak miłość”. Co dalej z rolą Marcina Chodakowskiego?

Zobacz: Jakie seriale Polacy najczęściej oglądają w Internecie? Będziecie zaskoczeni ścisłą czołówką!

Może Cię zainteresować