To koniec serialu o Ani z Zielonego Wzgórza. Kiedy premiera 3. sezonu? (Zwiastun)

Trzeci sezon serialu Ania, nie Anna będzie niestety ostatnim.  Zatem wielbiciele prozy kanadyjskiej pisarki Lucy Maud Montgomery muszą pożegnać się z rudowłosą Anią Shirley.
Ania Nie Anna (Anne with an E)

Trzeci sezon Ani nie Anny pojawi się na Netflix dokładnie 3 stycznia 2020. Na szczęście w sieci pojawił się oficjalny zwiastun kolejnej części przygód rudowłosej Ani Shirley. W sumie więc  zobaczymy 10 nowych odcinków. Każdy z nich trwa około godziny.

Przeczytaj: Słynne ekranizacje, które okazały się telewizyjnymi hitami. Oto nasz ranking!

Ania, nie Anna nie doczeka się czwartego sezonu. Najprawdopodobniej  serial skasowano ze względu na zbyt niską oglądalność.

Do swych ról wrócili Amybeth McNulty (Ania), Geraldine James ( Maryla), R.H. Thomson (Mateusz) i Lucas Jade Zumann ( Gilbert). Nad scenariuszami czuwała Moira Walley-Beckett.

A oto zwiastun trzeciego sezonu serialu Ania, nie Anna:


Powieści Lucy Maud Montgomery opowiadają o przygodach Ani Shirley, osieroconej dziewczynki wychowanej przez rodzeństwo Marylę i Mateusza Cuthbertów. Są oni Rolnikami, którzy potrzebowali pomocy chłopca w gospodarstwie. Jednak w wyniku pomyłki trafiła do nich marzycielska Ania Shirley. Po  kilku wpadkach Mateusz i Maryla zdecydowali się zatrzymać Anię na Zielonym Wzgórzu.

 O czym jest trzeci sezon Ani, nie Anny?

Trzeci sezon Ani, nie Anny miał już swoją premierę w Kanadzie.  Ale widzowie stacji CBC oglądali oglądać nowe przygody Ani Shirley  już od 23 września 2019 r.  Zobaczymy, że w  nowych odcinkach poruszone zostały jak zwykle trudne problemy: kwestie tożsamości, feminizmu, uprzedzeń do innych ras i równouprawnienia kobiet. Wszystko to przefiltrowane przez psychikę 16 letniej Ani Shirley.

 Zobacz: Najlepsze seriale o szkole, które wciągają od pierwszego odcinka. Oto nasz ranking!

Szkoda, że ten sezon będzie niestety ostatnim. Ale Lucy Maud Montgomery napisała w sumie osiem powieści o Ani, doprowadzając cykl do momentu, gdy kończy się i wojna światowa, Ania jest babcią, a dzieci jej i Gilberta są dorosłe.


×
×