×

Weronika Rosati ma nową pracę! Dla roli radykalnie zmieniła fryzurę

Weronika Rosati właśnie pochwaliła się nową rolą w filmie Małgorzaty Szumowskiej pod tajemniczym tytulem Wonder Zenia.  Czy to oznacza że zniknie z seriali? I to nie tylko swego flagowego Zawsze warto?

Weronika od dawna marzyła, by zagrać  poważną rolę u dobrego reżyseria. Najwyraźniej i reżyser Małgorzata Szumowska zobaczyła w gwieździe Zawsze warto i M jak miłość idealną odtwórczynię głównej roli w swoim filmie. Ciekawe też, czy Weronika dla Szumowskiej zmieniła kolor włosów? A może to po prostu  doskonała blond peruka?

„Kochani nie mogłam długo wam zdradzić szczegółów mojego nowego projektu ALE w końcu mogę i jestem mega podekscytowana że mogę podzielić się z wami tą wiadomością? Zaczęłam właśnie super filmową przygodę z Małgośką Szumowską która mi zawierzyła jedną z głównych ról w swoim najnowszym filmie „Wonder Xenia” – trzymajcie kciuki:, napisała aktorka na swoim Instagramie

Czy jednak dla fanów seriali oznacza to, że aktorka zniknie z tych dwóch produkcji? Jeśli chodzi o Zawsze warto, drugi sezon jest już nakręcony. Zapewne zobaczymy go wiosną Na pewno powróci w nim Weronika Rosati grająca Martę.

 Zobacz: M jak miłość ( odc.1485): Wielkie nieszczęście u Mostowiaków! Kto zgwałci Lilkę?

Jeśli chodzi o M jak miłość, tu sprawa jest bardziej skomplikowana. Być może twórcy na jakiś czas wyciszą wątek Anki,. Po co? By Weronika Rosati mogła się skupić na pracy na planie w filmie Małgorzaty Szumowskiej. To międzynarodowa produkcja z gwiazdami.

View this post on Instagram

New secret project ⭐️

A post shared by Weronika Rosati (@weronikarosati) on

O czym jest Wonder Zenia

Jak pisze amerykański Variety, Wonder Zenia to historia tytułowego Zeni, który przyjeżdża do Polski z Ukrainy w poszukiwaniu pracy.  Co tu robi? Pracuje jako masażysta. Po pewnym czasie  jego klienci zaczynają widzieć w nim kogoś więcej – doradcę duchowego i guru.

Czytaj także:  M jak miłość (odc. 1485): Janek i Sonia znów razem?

W obsadzie Wonder Zenia, oprócz Weroniki Rosati zobaczymy także Katarzynę Figurę, Maję Ostaszewską i gwiazdora trzeciego sezonu Stranger Things Aleca Utgoffa  (grał Doktora Alexeia). Prawdopodobnie film Wonder Zenia trafi do kin 9 października 2020.