To o nich będzie głośno w polskich serialach w 2020

Andrzej Wajda mawiał że dobry casting do projektu to połowa jego sukcesu. Trudno nie zgodzić się z tym laureatem Oscara. Ma on w dorobku też serial Z biegiem lat, z biegiem dni. Jacy aktorzy zabłysną w tym roku w naszych produkcjach w seriaalch Mały Zgon, Osiecka, Dom Pod Dwoma Orłami czy Król?
Osiecka Eliza Rycembel

Eliza Rycembel

Młoda aktorka, której film- Boże Ciało– został właśnie nominowany do Oscara . To ona podjęła się zagrania młodej Agnieszki Osieckiej w serialu Osiecka. Rolę tę dzieli ze zdolną i charyzmatyczną Magdaleną Popławską. Obie są tej klasy profesjonalistkami, które z pewnością uniosą tę postać. Sprawią także, że serial, którego premiera prawdopodobnie czeka nas jesienią będzie hitem.

Mirosław Haniszewski

Od dawna śledzimy karierę tego aktora. Mógłby on zagrać rolę brata Adama Drivera (Kylo Ren z Gwiezdnych Wojen)- tak są fizycznie do siebie podobni. Lecz na szczęście również i Mirosławowi talentu nie brakuje. A to udowodni w serialu Juliusza Machusloego Mały Zgon, gdzie wciela się w przekomiczną postać komendanta policji.

Zobacz: Ich ojcowie też grają. Które serialowe gwiazdy mają ojców aktorów?

Jan Frycz

Mistrz ma w tym sezonie mnóstwo roboty. Zobaczymy go w dwóch serialach- m.in. w Osieckiej, gdzie wciela się w wyjątkowo apodyktycznego ojca głównej bohaterki. Zagra też w serialu TVP Dom pod Dwoma Orłami. Tam również dostał rolę ojca głównej postaci. To i tak cud, że w swym napiętym do ostateczności grafiku  aktor znalazł czas na te dwa seriale. w 2020 zobaczymy go jeszcze w trzech filmach: Psach 3, Zenku i filmie o Tomaszu Komendzie.

 Czytaj: Nowy serial po „M jak miłość”. Gra w nim Ojciec Mateusz

Barbara Kurzaj

Sympatyczna, choć pogrążająca się co raz w alkoholizmie Sabina z Barw szczęścia to tylko jedno z oblicz aktorki. W tym roku zobaczymy ją jeszcze w serialach Król oraz właśnie kręconej Szadzi z Aleksandrą Popławską i Maciejem Stuhrem w rolach głównych.

Julia Wyszyńska

Na pewno fani Na dobre i na złe pamiętają tę aktorkę z serialu, gdzie przez jakiś czas  grała doktor Klaudię Miller. Ale rolę straciła. Oficjalnie: odeszła na własne życzenie. Nieoficjalnie: została do tego zobligowana ze względu na jej udział w kontrowersyjnym i obrazoburczym spektaklu Klątwa w warszawskim teatrze Powszechnym. teraz za pomocą serialu Mały Zgon poznamy nowe oblicze Julii – znerwicowanej policjantki chroniącej świadka koronnego w Małym Zgonie. To prawdziwy pokaz jej umiejętności aktorskich!

https://www.instagram.com/p/BwEytS9l58bg16ULoc6DCDKoXaxNLfaG4ZRKKI0/

 

 


×
×