To one miały najwięcej romansów! Inga z „Przyjaciółek” kontra Agnieszka z „M jak miłość”. Ilu miały kochanków?

W naszych serialach nie brakuje kobiet, które zmieniają facetów jak rękawiczki. Poznajcie dwie rekordzistki: Agnieszkę Olszewską z M jak miłość oraz Ingę Gruszewską z Przyjaciółek. Obie wciąż szukają szczęścia w miłości, przy okazji uprawiając seks z wieloma mężczyznami. Dlaczego to robią? Każda z nich ma za sobą naprawę poważne niepowodzenie miłosne. 
Inga z Przyjaciółek i Agnieszka z M jak miłość

Inga z Przyjaciółek

W pierwszym sezonie Przyjaciółek Inga (Małgorzata Socha) była żoną Andrzeja (Adam Adamonis), ale ten zdradził ją i zostawił razem z córeczką Hanią (Pola Figurska) dla innej. Ingę to załamało, ale niedługo potem znalazła sobie pierwszego kochanka na zjeździe klasowym. Rafał (Michał Rolnicki) był jej dawną miłością.

Następnie Indze zawrócił w głowie kolejny facet – Piotr (Mariusz Zaniewski). Gdy przeprowadziła się, poznała kolejnego, nienośnego sąsiada Szymona (Filip Bobek), w przypadku którego zasada „kto się czubi ten się lubi” zadziałała genialnie. Po rozstaniu z Szymonem w życiu Ingi pojawił się Robert (Krzysztof Wieszczek). Inga brała ten związek na poważnie. Urodziła muv córeczkę! Kiedy Robert przestał okazywać jej zainteresowanie, pojawił się młody fotograf Jacek (Konrad Eleryk). Inga zdradziła z nim Roberta. A gdy ten dowiedział się o skoku w bok ukochanej, rzucił Ingę. W tym samym czasie miłość Indze wyznał Adrian Żółkowski (Kamil Maćkowiak). Potem Inga zwróciła uwagę na Maksa (Mateusz Janicki), który miał jej jedynie poprawić samopoczucie i dawać niebiański seks, ale między nimi zaiskrzyło. Teraz Inga prawdopodobnie wróci do.. Andrzeja.

Agnieszka z M jak miłość

Olszewska, którą gra w M jak miłość Magdalena Walach, jest obecna w serialu od ośmiu lat. Jej bohaterka miała męża, został jednak w jej rodzinnym Szczecinie. Początkowo spotykała się z Andrzejem Budzyńskim (Krystian Wieczorek). Była z nim nawet w ciąży, ale poroniła, a ból po stracie dziecka zniszczył ich związek. Następnie ucięła sobie romans z młodziutkim Marcinem Chodakowskim (Mikołaj Roznerski). To był typowy związek jedynie dla seksu. Mimo to Agnieszka pragnęła się ustatkować. Zaczęła spotykać się nawet z Adamem Wernerem (Jacek Kopczyński), ale między nimi nie iskrzyło.

W pewnym momencie Agnieszka postanowiła wyjść za mąż za Roberta (Marek Szkoda), dawnego znajomego ze Szczecina, ale uciekła mu sprzed ołtarza , bo zrozumiała, ze tak naprawdę kocha tylko Tomka Tomka (Andrzej Młynarczyk). Tomek jej nie kochał, ale oboje mieli romans, owocem którego jest córka Helenka. Tomek bardziej pokochał Asię (Barbara Kurdej-Szatan). Niestety, jakiś czas temu zginął. Agnieszka była też wiązana z Jackiem (Jan Wieczorkowski). Planowali wspólną przyszłość, a Agnieszka wydawała się taka zakochana. Gdy jednak Olszewska odkryła, że jej partner jest zamieszany w nieczyste interesy, na pocieszenie ucięła sobie romans z trzecim Chodakowskim w jej życiu – Olkiem (Maurycy Popiel). Chłopak nie gra fair wobec Agnieszki, bo cały czas sypia z… Agnieszką (Ina Sobala).

Obie panie mają bujne życie erotyczne i na razie niewiele wskazuje na to, by się ono ustabilizowało. A zresztą, czy gdyby były w szczęśliwych związkach, nie byłoby to nieco nudne?

Zobacz: Oszustwo scenarzystów „M jak miłość”. Marek Mostowiak wróci do Polski, ale będziecie zawiedzeni!

Zobacz: Małgorzata Socha na luksusowych wakacjach we Włoszek! Zabrała ze sobą całą plejadę gwiazd!

Zobacz: „M jak miłość” traci kolejną gwiazdę! Tego pożegnania nie spodziewał się żaden fan


×
×