Tomasz Ciachorowski boi się śmierci. Wszystko przez rolę Artura Skalskiego w „M jak miłość”!

Tomasz Ciachorowski, który w M jak miłość gra psychopatę Artura Skalskiego tak wiarygodnie wciela się w zwichrowanego, byłego męża Izy (Adriana Kalska), że ma z tego tytułu bardzo poważne kłopoty... Jakie?
M jak miłość - Artur i Daria

Tomasz Ciachorowski ma stalkera, który grozi aktorowi śmiercią! Przystojniak z M jak miłość z jednej strony cieszy się, że jest tak wiarygodny dla widzów serialu, lecz z drugiej strony po prostu drży o swoje życie. Ze swoich obaw zwierzył się w magazynie Tele Tydzień:

Dostaję personalne pogróżki tylko dlatego, że gram taką postać, to mam prawo się obawiać – powiedział.

Aktor nie ma zamiaru usprawiedliwiać przebiegłości i podłości swego bohatera, jednak jest pewien, że w głębi serca… Artur kocha Izę.

Jeden z widzów uwierzył, zupełnie realnie, że aktor Tomasz Ciachorowski jest tak samo złym człowiekiem, co Artur Skalski. Dlatego Ciachorowski złożył powiadomienie o popełnieniu przestępstwa i sprawa zajęła się prokuratura. Stalker został przesłuchany, jest prowadzona przeciw w niemu sprawa. Po tym wszystkim prześladowca gwiazdora skontaktował się z nim.

Wyraził skruchę z powodu poważnych gróźb kierowanych pod moim adresem. Nie wiem na ile było to szczere, ale chcę wierzyć, że nie traktował tych gróźb poważnie – oświadczył w wywiadzie Ciachorowski.

Co ciekawe, aktor ma też szerokie grono fanów uwielbiających jego serialowego bohatera. Bardzo często otrzymuje od nich dowody sympatii. Ciachorowski już cieszy się, że serial M jak miłość zaraz wraca na antenę telewizyjnej Dwójki.

Nowe odcinki to wciąż wielka niewiadoma dla fanów serialu. Czy prawda okażą się pogłoski, że w tym sezonie Artur zginie postrzelony przez Marcina (Mikołaj Roznerski), który ma dość prześladowań? Przecież Skalski od dawna dręczy jego rodzinę i jego samego. Na pewno wiadomo też, że Artur znów spotka się z Izą. O wszystkim przekonamy się jednak dopiero w premierowych odcinkach serialu, które będzie można oglądać w TVP2 od 10 września.

Zobacz: Iza nigdy nie uwolni się od Artura Zemsta psychopaty z „M jak miłość” będzie bolesna!

Zobacz: Ślub Izy i Marcina w “M jak miłość”. Artur zabije parę przed ołtarzem? “Najpiękniejszy dzień w życiu okaże się koszmarem”

Zobacz: Mikołaj Roznerski o nowych odcinkach “M jak miłość”. Izę i Marcina czeka małżeński kryzys?


×
×