Tomasz Ciachorowski kardiologiem w Leśnej Górze. Mamy jego pierwsze zdjęcie z planu

Tomasz Ciachorowski po głośnym odejściu z M jak miłość zacznie mieszać w Na dobre i na złe. Aktor pracuje już na planie serialu o lekarzach w Leśnej Górze. Co wiemy o jego nowej roli?
Tomasz Ciachorowski kardiologiem w Leśnej Górze. Mamy jego pierwsze zdjęcie z planu

Tomasz Ciachorowski przez ostatnie cztery lata wcielał się w postać Artura w M jak miłość. Fani seriali doskonale wiedzą, że to nie była pozytywna postać. Psychol był szaleńczo zakochany w Izie (Adriana Kalska) i za wszelką cenę chciał mieć ją tylko dla siebie. Więził ją, znęcał się nad nią, wywiózł ją z Polski i chciał ją zabić! Na szczęście Olek (Maurycy Popiel) ubiegł wariata i sam zadał śmiertelny cios, gdy Artur pojawił się w domku nad jeziorem. Teraz Iza i Marcin (Mikołaj Roznerski) są już bezpieczni, bo Skalski nigdy więcej nie będzie ich niepokoił.

Zobacz: Kacper Kuszewski znów w serialu! Zdecydował się na powrót do „M jak miłość”?

Tymczasem mamy dobrą wiadomość dla fanów aktora wcielającego się w najczarniejszy jak dotąd charakter w M jak miłość. Tomasz Ciachorowski dołączył do innego serialu TVP2. Mowa oczywiście o Na dobre i na złe. To nie będzie rola z tych jednorazowych, a poważna funkcja! Aktor zdradził, że zostanie nowym kardiologiem w Leśnej Górze.

Lekarza jeszcze nie grałem. Serc też nigdy wcześniej nie reperowałem – napisał aktor o swoim nowym wyzwaniu.

Zobacz: Na dobre i na zle (odc.763): Lina zaatakuje kochankę męża!

Nie mamy jednak wątpliwości, że Ciachorowski poradzi sobie w lekarskim kitlu. Mamy już jego pierwszą relację ze szpitala. Aktor kroczy szpitalnym korytarzem z kawą. Najwyraźniej jest właśnie w trakcie przerwy między ujęciami. A kręcone obecnie sceny toczą się na sali operacyjnej. Tak można wnioskować po ubiorze i maseczce, która wisi na szyi nowego kardiologa.

Tomasz Ciachorowski kardiologiem w Leśnej Górze. Mamy jego pierwsze zdjęcie z planu

Tomasz Ciachorowski kardiologiem w Leśnej Górze. Mamy jego pierwsze zdjęcie z planu

Maksa Begera poznamy już w 768 odcinku Na dobre i na złe (emisja w środę 19.02.2020 na antenie TVP2). Jako pierwsza pozna go Hania Sikorka (Marta Żmuda Trzebiatowska). Możliwe, że to właśnie ona będzie obiektem jego westchnień. Myślicie, że Maks zniszczy jej miłosną sielankę z Michałem (Mateusz Janicki)?

Przeczytaj także: Artur Skalski powróci w nowym wcieleniu? Tomasz  Ciachorowski znów na planie

View this post on Instagram

Ale smog dziś w Leśnej Górze! ????????????

A post shared by Tomasz Ciachorowski (@tomek_ciachorowski) on


×
×