Artur Skalski powróci w nowym wcieleniu? Tomasz Ciachorowski znów na planie

Śmierć Artura Skalskiego (Tomasz Ciachorowski) była czymś, na co skrycie czekali widzowie M jak miłość. Nie oznacza to jednak, że Tomasz Ciachorowski na zawsze pożegnał się z pracą w serialach TVP2. Niedługo zobaczymy go w zupełnie nowym wcieleniu!
Artur Skalski powróci w nowym wcieleniu? Tomasz Ciachorowski znów na planie

Tomasz Ciachorowski przez ostatnie cztery lata wciela się w postać Artura Skalskiego w M jak miłość. Nie dało się go polubić. Wiecznie knuł, węszył, uprzykrzał życie innym lubianym bohaterom. Mowa oczywiście o Izie (Adria Kalska) i Marcinie (Mikołaj Roznerski), którzy od samego początku byliby szczęśliwi, gdyby nie fakt, że ten psychopata za wszelką cenę chciał ich rozdzielić.

Zobacz: Kacper Kuszewski znów w serialu! Zdecydował się na powrót do „M jak miłość”?

Ostatecznie Skalski uciekł ze szpitala psychiatrycznego i chciał dopaść Izę i Marcina. Na szczęście ubiegł go Olek (Maurycy Popiel). Brat Chodakowskiego zamordował szaleńca w 1460 odcinku M jak miłość i zakopał jego ciało w lesie. Od tego czasu nie umie już normalnie funkcjonować. Boi się odsiadki i jest rozdarty – nie wie, czy uciekać z kraju, czy po prostu przyznać się do winy. Do tego jeszcze szantażuje go Olewicz (Tomasz Dedek), który wszystko widział!

Zobacz: M jak miłość (odc. 1474) Bartek zostawi Ulę. Smutny finał pięknej miłości

O tym, co wydarzy się w premierowych odcinkach M jak miłość przekonamy się już niedługo. Tymczasem dla fanów Tomasza Ciachorowskiego mamy świetną wiadomość! Aktor pojawi się w innym serialu Telewizji Polskiej. Na swoim Instagramie opublikował zdjęcie z planu Na dobre i na złe, gdzie najprawdopodobniej zagości na dłuższą chwilę. Zagra lekarza! To znaczy dołączy do kadry w Leśnej Górze i co środę będziemy mogli go oglądać na szklanym ekranie. Oby tam… dał się polubić!

Zobacz: Na dobre i na złe (odc. 759) Matylda poważnie chora. Falkowicz uratuje ją przed śmiercią głodową?


×
×