×

39 i pół tygodnia: Tomasz Karolak przegra ze śmiertelną chorobą? Mroczny zwiastun serialu wiele zdradził [WIDEO]

Padł już ostatni klaps na planie serialu 39 i pół tygodnia z Tomaszem Karolakiem w roli wiecznego chłopca Darka Jankowskiego. Wygląda na to, że jego bohater po niespodziewanej chorobie pożegna się z tym światem.

10 lat temu serial 39 i pół był prawdziwym telewizyjnym hitem. Od jakiegoś czasu Tomasz Karolak grający głównego bohatera zabiegał o to, by powstała kontynuacja serialu. I tak się stało. W nowej jego odsłonie Darek, dawny punkowiec, buntownik i muzyk musi zmierzyć się z dramatyczną diagnozą. Będzie śmiertelnie chory, a do końca życia zostanie mu jedynie tytułowe 39 i pół tygodnia.

Jak zdradziła Daria Widawska, grająca we wcześniejszych sezonach żonę Darka Ankę, para jest po rozwodzie. Mimo to mieszkają razem i starają się by ich 10-letnia córeczka Zosia (Maja Seklecka) nie rozpaczała z powodu choroby ojca. Ania zresztą będzie miała nowego adoratora, którego gra znany z serialu Na Wspólnej Łukasz Konopka. W role lekarzy Darka wcielą się zaś Bartosz Kasprzykowski i Monika Krzywkowska.

Jednak fani 39 i pół raczej nie mogą liczyć na happy end w postaci cudownego ozdrowienia Jankowskiego. Daria Widawska opublikowała na swoim Instagramie zdjęcie z planu w żałobnej stylizacji. Natomiast Tomasz Karolak pochwalił się fotką ze Stadionu Narodowego. Czyżby tam odbył się… ostatni koncert Darka?

Już jest zwiastun!

W kontynuacji serialu u boku Tomasza Karolaka i Darii Widawskiej ponownie zobaczymy Magdalenę Lamparską, Alana Andersza, Marinę Łuczenko-Szczęsną, Wojciecha Mecwaldowskiego, Antoniego Królikowskiego, Cezarego Kosińskiego, Krzysztofa Stelmaszyka i Dorotę Deląg. A także Michała Koterskiego i Piotra Roguckiego.

Premiera 39 i pół tygodnia w TVN planowana jest na jesień 2019 roku.

Zobacz: To będzie hit jesieni! Już wiemy, co wydarzy się w nowych odcinkach kontynuacji “39 i pół”! Mamy pierwsze zdjęcia z planu!

Zobacz: Tomasz Karolak w trumnie! Wstrząsające zdjęcia z „pogrzebu” aktora trafiły do sieci!

Zobacz: Viola Kołakowska o wojnie z Kasią Wołejnio. Jej stanowisko może zaskakiwać [WIDEO]

Może Cię zainteresować