Powstaje 3 sezon serialu „Westworld”. Kiedy premiera? Sprawdź, o czym jest serial z Anthonym Hopkinsem

Zaledwie osiem odcinków.Tyle będzie liczyła sobie trzecia seria serialu Westworld. HBO pokaże tę produkcję w pierwszej połowie 2020 roku. Być może powstaną jeszcze kolejne dwa sezony.
Powstaje 3 sezon serialu "Westworld". Kiedy premiera? Sprawdź, o czym jest serial z Anthonym Hopkinsem

Dwa pierwsze sezony Westworld liczyły po 10 odcinków. Wszystko zatem wskazuje na to, że 3. sezon produkcji będzie najkrótszym do tej pory. Jego premiera zaplanowana jest na pierwszą połowę 2020 roku.

Zobacz: Ruszyły prace na planie serialu „Chyłka: Kasacja”. Fani powieści Remigiusza Mroza nie będą zadowoleni

Trzeci sezon serialu Westworld – co wiadomo na ten temat?

O czym jest ten serial opowiadający o alternatywnej rzeczywistości? Westworld to futurystyczny park rozrywki z różnymi oddzielnymi światami, m. in Dzikiego Zachodu czy XVII-wiecznej Japonii. Przybywający do niego ludzie mogą spełniać swoje najbardziej mroczne fantazje, ponieważ w parku role jego mieszkańców odgrywają androidy.

Maszynom można np. wymazywać wielokrotnie pamięć. Twórcą parku Westworld jest genialny naukowiec Robert Ford (Anthony Hopkins) snujący ambitne wizje przyszłości. Jego pomocnikiem jest Bernard Lowe (Jeffrey Wright). W parku goście mogą spotkać tajemniczego Mężczyznę w czerni (Ed Harris), będącego uosobieniem zła oraz Dolores Abernathy (w tej roli Evan Rachel Wood) – piękną i dobrą córkę farmera z prowincji.

Zobacz: Powstał 4 sezon serialu „Dom z papieru”! Kiedy premiera nowych odcinków?

View this post on Instagram

“I had a different story in mind for you.” #westworld #hbo

A post shared by Westworld (@westworldnotofficial) on

 

W zwiastunie trzeciej odsłony serialu widzimy nowego członka obsady – Aarona Paula, znanego z serialu Breaking Bad. Mężczyzna idzie wzdłuż mostu, a w tle słychać muzykę zespołu Pink Floyd. Nagle napotyka się na znaną doskonale fanom serialu Dolores Abernathy. W zaprezentowanym na ComiConie trailerze nowego sezonu widać m. in bohaterów w nowych światach. Thandie Newton jako Maeve chodzi na przykład po scenerii przypominającej Francję w czasie II wojny światowej. Z kolei Dolores, która wydostała się z Westworld przebywa w ”prawdziwym świecie”, choć wie doskonale, że jest „tylko” myślącym i czującym androidem. Z kolei Bernard, który niedawno odkrył, że wcale nie jest człowiekiem, a także robotem, musi zmierzyć się z Dolores, która jest przekonana o tym, że podobne jej istoty mają opanować świat. Żyje w pięknym, futurystycznym Los Angeles i snuje plany przejęcia władzy.

Zobacz: Nowa fucha Artura Żmiejewskiego, a obok same gwiazdy! Zapowiada się wielka serialowa rewolucja w Telewizji Polskiej

View this post on Instagram

#westworld #hbo

A post shared by Westworld (@westworldnotofficial) on


×
×