Ukraiński serial okazał się hitem TVP. „Zniewolona” bije rekordy oglądalności! Znamy datę emisji nowych odcinków

Serial Zniewolona tak bardzo pokochali polscy widzowie, że od 12 lipca produkcję można oglądać częściej! Nowe odcinki Zniewolonej są pokazywane także od piątku do niedzieli po 20 w TVP 1.
Serial "Zniewolona" fot. materiały prasowe

Serial Zniewolona to ukraińska produkcja kostiumowa. Swoją premierę miała na tegorocznym festiwalu w Cannes. Jej główną bohaterką jest urodzona w niewoli Katierina Wierbickaja (Katerina Kowalczuk). Dziewczyna jest nie tylko piękna, ale ma czułe serce i odebrała staranne wykształcenie. Zna języki obce, maluje, gra na fortepianie. Jednym słowem, jest perfekcyjne wykształconą XIX-wieczną kobietą. Wszystko to dzięki swojej matce chrzestnej, pani Annie Czerwińskiej (Julia Aug), która wychowywała ją na szlachciankę. Choć mogłaby osiągnąć wiele, jej właściciel, Piotr Czerwiński (Stanisław Bokłan) daje jej do zrozumienia, że jest tylko jego własnością. Katerina buntuje się przeciw temu i postanawia zawalczyć o własne szczęście.

W tę rolę wciela się śliczna, 26 -letnia Rosjanka, łudząco przypominająca międzynarodową gwiazdę Diane Kruger. Katerina w 2015 roku ukończyła Państwową Akademię Sztuki Teatralnej w Sankt Petersburgu. Swoją karierę rozpoczęła dzięki działalności w mediach społecznościowych. Została tam zauważona przez twórców Zniewolonej. Serial dał jej już ogromną popularność. W Polsce losy Kateriny śledzi prawie 2 mln widzów!

I tu dobra wiadomość. Pierwsza seria Zniewolonej liczy sobie 24 odcinki, ale Ukraińcy nakręcili już drugą cześć serialu. Będzie ona miała premierę u naszych wschodnich sąsiadów jesienią. Należy więc liczyć, że i TVP pokaże kolejne odcinki tego kostiumowego hitu. W 2. sezonie zobaczymy kilku nowych bohaterów. Zagrają ich: Maksim Radugin, Fatima Gorbenko, Alina Kowalenko, Natalia Wasko i Katerina Warczenko.

Polakom serial się spodobał, ale na Ukrainie wzbudził kontrowersje. Choć tamtejszym widzom fabuła przypadła do gustu, to jednak skrytykowano fakt, że aktorzy mówią cały czas nie po ukraińsku, a po rosyjsku.

Daty emisji najbliższych odcinków serialu:

17.07 (środa): „Zniewolona” odcinek 11 – godz. 20:35, TVP1
19.07 (piątek): „Zniewolona” odcinek 12 – godz. 20:35, TVP1
21.07 (niedziela): „Zniewolona” odcinek 13 – godz. 20:15, TVP1
22.07 (poniedziałek): „Zniewolona” odcinek 14 – godz. 20:35, TVP1
23.07 (wtorek): „Zniewolona” odcinek 15 – godz. 20:35, TVP1
24.07 (środa): „Zniewolona” odcinek 16 – godz. 20:35, TVP1
26.07 (piątek): „Zniewolona” odcinek 17 – godz. 20:35, TVP1
27.07 (sobota): „Zniewolona” odcinek 18 – godz. 20:35, TVP1
28.07 (niedziela): „Zniewolona” odcinek 19 – godz. 20:15, TVP1

Zobacz: Twórcy „Czasu honoru” zrobili serial o młodym Piłsudskim. W rolach głównych same gwiazdy!

Zobacz: Iga Krefft pobita? Aktorka udostępniła koszmarne zdjęcie, które zrobiła zaraz po zdarzeniu!

Zobacz: Strzelanina w “M jak miłość”! Kolejna gwiazda pożegna się z serialem?


×
×