×

Ula z „M jak miłość” porwała fanów. Jej najnowszy utwór już jest hitem internetu

W M jak miłość gra niepozorną Ulę Mostowiak, ale poza serialowym planem jest gwiazdą muzyki. Iga Krefft występująca pod pseudonimem Ofelia pokazała na co ją stać prezentując swój nowy utwór! Posłuchajcie!

Igę Krefft znają wszyscy fani serialu M jak miłość. Miła, czasem zbuntowana Ula budzi sympatię widzów, a jej miłosne zawirowania są tematem wielu dyskusji. Niewielu z Was pewnie wie, że jest bardzo uzdolniona muzycznie. 29 sierpnia aktorka umieściła w serwisie YouTube swój nowy singiel.

Zobacz: Barbara Kurdej-Szatan uśmiercona w „M jak miłość”? Aktorka skomentowała scenariusz nowych odcinków

Pierwszy oficjalny SINGIEL z nadchodzącej płyty???? Mam nadzieję, że to początek mojej wielkiej wymarzonej muzycznej przygody- nie będę się tutaj wygłupiać bo naprawdę marzyłam o chwili która jutro się stanie❤️ Czekam na wasze reakcje – pisała dzień przed premierą na swoim Instagramie.

Na reakcję fanów nie trzeba było długo czekać. Internauci zasypali Ofelię pozytywnymi komentarzami:

Już nie mogę się doczekać kolejnego świetnego utworu. Niczego innego się nie spodziewam po takiej artystce

Coś pięknego, teledysk dopracowany, jestem dumna, że znam Twoją twórczość nim stanie się popularna, chociaż ci tego życzę bo zdecydowanie na to zasługujesz! Czekam na następne utwory!

Jejku, to jest po prostu cudowne!!!! Idź koniecznie w tym kierunku, czekam na więcej!

Po prostu brak mi słów na wyrażenie mojego zachwytu. Po prostu coś pięknego!

A jak Wam się podoba śpiewająca Ula z M jak miłość? Posłuchajcie i oceńcie sami! Na oklaski zasługuje również teledysk. My jesteśmy pod wrażeniem!

Może Cię zainteresować