Na Wspólnej (odc. 3000): Urodziny i zaręczyny w jubileuszowym odcinku serialu [ZDJĘCIA]

Ten odcinek Na Wspólnej widzowie zapamiętają na długo. Nie dość, że bliscy zorganizują dla Marii (Bożena Dykiel) wspaniałą urodzinową niespodziankę, to wydarzy się jeszcze coś, czego nikt się nie spodziewa!
Na Wspólnej (odc. 3000): Urodziny i zaręczyny w jubileuszowym odcinku serialu [ZDJĘCIA]

Co się wydarzy w 3000 odcinku „Na Wspólnej”? Emisja w czwartek 2.01.2020 na antenie TVN

W jubileuszowym odcinku Na Wspólnej nie zabraknie radości i wzruszeń. Producenci serialu zadbali o to, żeby widzowie nie mogli oderwać wzroku od telewizorów. Po pierwsze czekają nas urodziny Marii Zięby. Bliscy postanowią zorganizować jej huczne przyjęcia, jakiego w Na Wspólnej dawno nie było!

Czytaj: Marcin Rogacewicz dołączył do popularnego serialu TVN! Kogo zagra?

Organizacją imprezy zajmie się Kasia (Julia Chatys). Dziewczyna zrobi wszystko, żeby uszczęśliwić babcię w tak ważnym dla niej dniu. Plany zrujnuje jej niespodziewane zalanie w lokalu. Włodek (Mieczysław Hryniewicz) będzie załamany i żalem wyzna, że z imprezy nici…

Na szczęście nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło. Mobilizacja będzie tak silna, że Ziębowie uporają się z awarią, a planowana zabawa dojdzie do skutku. Jak się domyślacie, Maria będzie wniebowzięta. Tyle bliskich i ważnych dla niej osób w jednym miejscu. Wspaniałe!

Zobacz: Na Wspólnej (Odc. 3002) Dagmara zostawi męża dla Przemka. To nie skończy się dobrze!

Ale to jeszcze nie koniec. W trakcie wydarzenia Paweł (Grzegorz Kwiecień) uklęknie przed Beatą (Katarzyna Ptasińska) i poprosi ją o rękę. Blondynka zgodzi się zostać jego żoną i radościom nie będzie końca! Koniecznie zobaczcie zdjęcia z tego odcinka w naszej galerii pod tym artykułem.


×
×