Wielkie święto dla widzów i twórców „M jak miłość”. Ekipa ma poważny powód do świętowania!

Najwytrwalsi fani M jak miłość z pewnością pamiętają początki serialu. Choć minęło tak wiele lat, twórcy nie przestają nas zaskakiwać.
Urodziny "M jak miłość"

Wiecie, że pierwszy odcinek M jak miłość wyemitowano 4 listopada 2000 roku o godzinie 16.30? Właśnie wtedy na ekranie zadebiutował serial, który jak się potem okazało, skradł serca milionów Polaków.

Zobacz: M jak miłość. Wiemy, co spotka Marcina Chodakowskiego. Producenci zgotowali mu straszny los

M jak miłość przez lata było hitem TVP2. I śmiało można powiedzieć, że jest nim nadal. Serial nieprzerwanie od lat śledzi kilka milionów widzów! Rekord padł jednak w 2005 roku, gdy produkcja zanotowała aż 12,6 miliona odbiorców przed telewizorami!

Nic więc dziwnego, że po latach serial o Mostowiakach wciąż wiedzie prym w rozkładzie telewizyjnym, a twórcy robią dosłownie wszystko, by zatrzymać widza na dłużej. Śmierci, zdrady, bolesne rozstania, śluby, ciąże, momenty wielkiej radości i koszmarnego załamania bohaterów – właśnie to zachęca widownię do włączenia TVP2 w każdy poniedziałek i wtorek wieczorem.

Teraz ekipa ma wielki powód do świętowania. Minęło właśnie 19 lat od daty emisji pierwszego odcinka! Niektórzy z bohaterów grają tam od samego początku! Jak się zmienili? Zobaczcie tutaj: Gwiazdy „M jak miłość” kiedyś i dziś. Jak się zmieniły? Od ich pierwszych dni na planie minęło już 19 lat!

Producentom, aktorom i wszystkim innym, którzy przyczyniają się do powstawania kolejnych odcinków kultowej eMki życzymy nieskończonych pokładów kreatywności! A widzom wielu wrażeń i scen mrożących krew w żyłach!

Tymczasem przypominamy Wam pierwszą scenę M jak miłość. Barbara (Teresa Lipowska) i Lucjan (Witold Pyrkosz) świętują 40. rocznicę ślubu:


×
×