W głębi lasu: Nowy serial Netflixa z Grzegorzem Damięckim i Agnieszką Grochowską

Agnieszka Grochowska i Grzegorz Damięcki wystąpią w głównych rolach nowego serialu oryginalnego Netflix W głębi lasu. To adaptacja powieści Harlana Cobena. Co jeszcze wiadomo?
W głębi lasu: Nowy serial Netflixa z Grzegorzem Damięckim i Agnieszką Grochowską

W głębi lasu Grzegorz Damięcki wcieli się w rolę warszawskiego prokuratora Pawła Kopińskiego, który nie potrafi otrząsnąć się po stracie ukochanej siostry mimo upływu dwudziestu pięciu lat. Dziewczyna ginęła na obozie letnim Agnieszka Grochowska gra Laurę Goldsztajn, wykładowczynię uniwersytecką, która towarzyszyła Pawłowi w noc zaginięcia jego siostry. Ich historia osadzona jest we współczesnej Polsce. Młodzi aktorzy – Wiktoria Filus oraz Hubert Miłowski wcielają się w nastoletnich Laurę i Pawła.

Zobacz: TELEKAMERY 2020 – nominacje. Najlepszy aktor, aktorka, serial. Kto zwycięży?

Niespodziewane odnalezienie ciała, którego śmierć zdaje się być powiązana ze zniknięciem siostry Pawła, może w końcu doprowadzić do przełomu w śledztwie. Policja podejrzewa, że ofiarą jest chłopiec, który zniknął bez śladu wraz z siostrą Pawła 25 lat temu. Nadzieję na rozwiązanie sprawy przyćmiewają jednak głęboko skrywane rodzinne tajemnice, których wyjście na jaw może sprawić, że wszystko, co Paweł przez lata budował legnie w gruzach.

Czytaj: M jak miłość (odc 1476) Kolejny dramat w życiu Julki. Była dziewczyna Pawła zostanie bez dachu nad głową

W serialu zobaczymy wielu wybitnych aktorów: Jacka Komana, Ewę Skibińską, Adama Ferencego, Przemysława Bluszcza, Dorotę Kolak, oraz Piotra Głowackiego, Cezarego Pazurę i Arkadiusza Jakubika.

Prace na planie serialu W głębi lasu zostały zakończone. Premiera sześcioodcinkowej produkcji oryginalnej Netflix zaplanowana jest na rok 2020. Reżyserami są Leszek Dawid (Jesteś Bogiem) oraz Bartosz Konopka (Królik po berlińsku), a autorami scenariusza Agata Malesińska i Wojtek Miłoszewski. Serial zapowiada się interesująco właśnie dzięki świetnej obsadzie. Co do fabuły, to powinien spodobać się fanom Żmijowiska oraz Pod powierzchnią. Podobne rozwiązanie fabularne – retrospekcje z udziałem młodych bohaterów, będzie można zobaczyć także w nowym serialu TVN Motyw z Małgorzatą Kożuchowską oraz z Agnieszką Grochowską.

Sprawdź: Maciej Musiał zakochał się w koleżance z planu „Wiedźmina”? Mamy zdjęcie z ich wspólnej randki

View this post on Instagram

Jak będzie wyglądała Ziemia za 300 lat ?

A post shared by Mateusz Damięcki (@mateuszdamiecki) on


×
×