„W rytmie serca” bez Piotra Fronczewskiego? Wiemy już, czy aktor po ataku serca zrezygnuje z pracy

"Piotr Fronczewski miał atak serca" - głosiły ostatnio nagłówki gazet. Czy w związku z tym zdjęcia do serialu W rytmie serca stoją pod znakiem zapytania? A może grany przez aktora sympatyczny doktor Zych będzie musiał zniknąć z serialu?
Piotr Fronczewski jako doktor Zych w serialu W rytmie serca

Fanów Piotra Fronczewskiego na wstępie uspokajamy. Faktycznie, aktor dokładnie rok temu przeszedł zawał i musiał być hospitalizowany. Ale niedawno po prostu opowiedział o nim ze szczegółami Michałowi Figurskiemu w audycji Radiowej w Chilli Zet. Obecnie czuje się całkiem dobrze.

Piotr Fronczewski od jakiegoś czasu ma problemy z sercem.

-Jestem człowiekiem arytmicznym w sensie kardiologicznym. Od dłuższego czasu mi to towarzyszy, do tego pojawiły się napadowe migotania przedsionków, ale do wszystkiego można się przyzwyczaić. Oswojony byłem ze swoją arytmią – twierdzi aktor.

Jednak rok temu na szczęście nie zlekceważył objawów. Ból pojawił się nagle, gdy pan Piotr był w kinie na seansie.

– Byłem zrelaksowany, rozluźniony, poszedłem do kina, kupiłem sobie coca-colę i popcorn. I nagle coś zaczęło się dziać w klatce, ale to było coś innego od tego, do czego byłem przyzwyczajony. Pierwszy atak był agresywny, nie wiedziałem, czy serce wyskoczy mi uszami, nosem, ustami. Opuściłem salę kinową, wsiadłem w samochód i nie wiedziałem, co robić – może pojadę do domu, może wezwę karetkę… – opisywał aktor.

Ostatecznie pojechał do kliniki na Hożą w Warszawie na oddział kardiologiczny. Tam okazało się, ze trzeba podjąć bardziej zdecydowane działania.

– Czekałem na reakcję farmakologiczną, ale nie nastąpiła, więc trzeba było mnie trzepnąć i zastosować kardiowersję – usypiają cię, nie zdążysz mieć snu, budzisz się i wszystko ci normalnie stuka, puka- wspominał na antenie Radia Zet.

Na szczęście , jak stwierdził 73-letni Fronczewski „jest już naprawiony”. Wciąż można go będzie oglądać zarówno w W rytmie serca, jak i w spektaklach stołecznego teatru Ateneum.

Zobacz: Ciężko chory Piotr Fronczewski trafił do szpitala! Jest oficjalne oświadczenie w sprawie stanu aktora

Zobacz: Informacje o stanie zdrowia Piotra Fronczewskiego były przesadzone? Właśnie wyszedł ze szpitala!

Zobacz: Żona Mateusza Damięckiego przeżyła horror w szpitalu: “Nigdy tak na mnie nikt nie krzyczał”. To skandal, co wyprawiali z jej dzieckiem!


×
×