Kurdej-Szatan w ślubnej sukni! To „M jak miłość? Mamy zdjęcia!

W 65 odcinku serialu W rytmie serca Maria (Barbara Kurdej-Szatan) i Adam (Mateusz Damięcki) wezmą w końcu ślub! Cóż to będzie za wzruszająca uroczystość!
W rytmie serca odc 65 Mateusz Damięcki, Barbara Kurdej-Szatan

CO SIĘ WYDARZY W 65 ODCINKU „W RYTMIE SERCA”? EMISJA W NIEDZIELĘ 19.01.2020 NA ANTENIE POLSATU

O ostatnim odcinku sezonu  serialu W rytmie serca nie będzie brakowało emocji Maria tuż przed ślubem znów spotka się z Karolem (Antoni Pawlicki) – swoim bratem, o którego istnieniu nie miała do niedawna pojęcia.

Czytaj: M jak miłość: Piotrek pobije Pawła? Nie pozwoli bratu zbliżyć się do Kingi!

Biernacka oznajmi chłopakowi, że nie chce utrzymywać dalszych kontaktów ani z nim, ani ze swoim biologicznym ojcem.

– Za kogo ty się uważasz, co? Pojawiasz się znikąd i myślisz, że masz prawo wchodzić z butami w moje życie? Mówić mi, jak się czuję? Co mam myśleć?! – wykrzyknie.

Po rozmowie z bratem Maria będzie wzburzona. Na szczęście ślubu nie odwoła. Wspierana przez rodzinę i przyjaciół – założy w końcu białą suknię i stanie u boku Adama…

 Czytaj: Żmijewski odchodzi z „Ojca Mateusza” z jednego powodu. Wiemy, o co poszło
Pannę młodą odprowadzi do ołtarza doktor Zych (Piotr Fronczewski). Sama uroczystość przebiegnie bez zakłóceń. Panna młoda ani pan młody nie uciekną sprzed ołtarza. to właśnie on jako pierwszy złoży nowożeńcom życzenia.

– Tyle razy miałem nadzieję, że ten dzień nadejdzie, że teraz nie mogę uwierzyć, że się dzieje naprawdę…
– To jest nas dwoje!
– Szczęścia. Dużo szczęścia.
– Tobie też, doktorze…

Anna (Dorota Landowska) w prezencie ślubnym da za to synowej swoje ulubione, pamiątkowe kolczyki.

– Wierzę w was. Przeszliście już dużo i byliście silni. Gdybym mogła mieć jedno ostatnie życzenie… to żebyście już zawsze byli razem. To jest ważne, żeby mieć kogoś, na kim można polegać… do końca. Opiekuj się moim synem…

Czy ten piękny finał sezonu to również koniec serialu? Na razie nic nie słychać o jego kontynuacji. Czas pokaże, czy będzie to również ostatni odcinek serialu W rytmie serca w ogóle.

 


×
×