„W rytmie serca” wraca do Polsatu. Wielka premiera jeszcze w tym miesiącu! Co się wydarzy?

Kilka miesięcy przerwy sprawiło, że fani stęsknili się za serialową Marią (Barbara Kurdej-Szatan) z W rytmie serca. Na szczęście produkcja już wraca na ekran! 

W rytmie serca 5 już niedługo w Polsacie! Co się wydarzy? Ewa (Elżbieta Romanowska) i Szarek (Dariusz Toczek) znów spróbują stanąć na ślubnym kobiercu i tym razem nie powiedzą sobie tak, a pielęgniarka, kontuzjowana, wyląduje na ostrym dyżurze.
Maria (Barbara Kurdej-Szatan) i Adam (Mateusz Damięcki) po sześciu miesiącach nadal będą za to oficjalnie „zaginieni”… w rzeczywistości ukrywając się przed mafią. Ich związek nie przetrwa jednak tej próby i oboje będą żyć osobno. A Biernacka zacznie się po kryjomu spotykać z Piotrem (Filip Bobek), bratem Wery…

Zobacz: Mateusz Damięcki odchodzi z produkcji Polsatu? Znamy tajemnicę serialu „W rytmie serca”! To będzie bolesne pożegnanie

Śliczna funkcjonariuszka (Maria Dębska) będzie za to musiała podjąć trudną decyzję.; jechać do Warszawy, gdzie Siedlecki (Antoni Pawlicki) dostanie awans, czy zostać na miejscu.

– Zamieszkaj ze mną… Wiem, że wyskakuję z tym nagle, ale proszę, chociaż obiecaj mi, że to rozważysz! Powie Siedlecki ukochanej.
– Nie wiem, czy jestem na to gotowa…
– Niebawem będę już po rozwodzie. Moglibyśmy pomyśleć o dziecku…

Zobacz: Barbara Kurdej-Szatan rozpłakała się na widok byłego chłopaka. Z tym przystojniakiem była w związku przez 7 lat!

Z kolei Agnieszka (Magdalena Kumorek) ostatecznie rozstanie się z mężem, ale nie będzie wiedziała , czy chce być z Robertem (Piotr Polk). Na szczęście zakochanym pomoże Ksiądz Stanisław (Mariusz Bonaszewski) spróbuje ja namówić, by się zeszli.

– Nie chcę się wtrącać w twoje sprawy, ale może twoja decyzja o samotnym macierzyństwie była zbyt pochopna?- zapyta Agnieszkę.
– Oszukał mnie. Za moimi plecami zrobił test na ojcostwo i pokazał go Tomowi… Nie umiałabym mu znowu zaufać!

Tymczasem doktor Kowalczyk… znów zacznie flirtować! IW oko wpadnie mu nowa pielęgniarka ze szpitala: singielka Basia (w tej roli: Natalia Leśniak). Lekarz najpierw pomoże dziewczynie zmienić koło, późnej wybierze się z atrakcyjną koleżanką na kawę. Czyżby szykował się nowy romans tuż pod nosem Agnieszki?

Zobacz: Mateusz Damięcki ogolił się na łyso, przypakował i wytatuował prawie całą klatę! Już nie jest taki słodki


×
×