Waldemar Obłoza już zawsze będzie Romanem z „Na Wspólnej”. Zobaczcie, do czego się przyznał!

Serialowy Roman z Na Wspólnej dopiero się rozkręca! Waldemar Obłoza zdradził, co trzyma go na planie najpopularniejszego tasiemca TVN.
Waldemar Obłoza już zawsze będzie Romanem z "Na Wspólnej". Zobaczcie, do czego się przyznał!

Pierwszy odcinek Na Wspólnej wyemitowano w styczniu 2003 roku. I już tam pojawił się Roman! Waldemar Obłoza jako Roman zaskarbił sobie sympatię widzów, choć jego bohater nie zawsze był grzeczny. Rozwody, nałóg alkoholowy, przygoda z trawką i problemy zawodowe… Trochę tego było!

Fani wiernie trzymają za niego kciuki, ale nie tylko to zachęca go do pracy przed kamerami. Aktor zdradził, że na planie panuje iście rodzinna atmosfera. Praca w takich warunkach to czysta przyjemność!

Kiedy 15 lat temu zaczynaliśmy ten serial, to zażartowałem sobie, a jest tak fajnie, że ja mogę grać do emerytury. Jestem blisko. Ale mam nadzieje, że będziemy kręcić ten serial jeszcze długo po mojej emeryturze i oby było tak przyjemnie. Tego bym sobie życzył – powiedział ekranowy Roman Hoffer.

Wygląda na to, że jeszcze przez wiele lat będzie nam dane śledzić Romana na ekranie TVN. Bohater z Na Wspólnej będzie miał jeszcze wiele wzlotów i upadków, do których już się przyzwyczailiśmy. Na szczęście ma wspaniałą rodzinę – żonę Honoratę (Aleksandra Konieczna) i dzieci: Kamila (Kazimierz Mazur) oraz Martę (Joanna Jabłczyńska), które zawsze wyciągają do niego pomocną dłoń. W końcu w rodzinie siła!

Zobacz: Tragiczny zbieg okoliczności w “Na Wspólnej”. Śmierć Joachima uratuje Anastazję

Zobacz: Bruno z „Na Wspólnej” uzależni się od amfetaminy! Czy ktoś wyciągnie go ze szponów nałogu?

Zobacz: Znamy datę wielkich premier: “M jak miłość”, “Barw szczęścia” oraz “Na dobre i na złe”. Na widzów czeka prawdziwa niespodzianka!


×
×