Walka o Izę w „M jak miłość”. Marcin będzie musiał rywalizować z Jakubem Karskim o własną narzeczoną

Jeszcze nie tak dawno kłócili się o Izę (Adriana Kalska), teraz jednak zewrą szeregi. Wygląda na to, że policjant Jakub Karski (Krzysztof Kwiatkowski) pomoże Marcinowi Chodakowskiemu (Mikołaj Roznerski) uratować Izę. Tyko czy Jakubowi znów nie zaświta, by odbić przystojnemu biznesmenowi śliczną narzeczoną?
M jak miłość - Marcin i Jakub

To właśnie policjant Jakub w jednym z ostatnich przed wakacjami odcinków M jak miłość powiedział Marcinowi, że szalony Skalski (Tomasz Ciachorowski) uciekł z pogrzebu własnego wuja (Roch Siemianowski). I znów jest groźny, bo ukrywa się i przebywa na wolności. A Izie Lewińskiej grozi potworne niebezpieczeństwo.

Po wakacjach zobaczymy, jak obaj panowie, chcąc nie chcąc, zjednoczą siły, by ratować Lewińską. Nawet mimo nieporozumień między nimi. Bo przecież Jakubowi Iza bardzo się podoba i chciałby z nią chodzić na randki. Sęk w tym, że na razie Lewińska bardziej będzie rozmyślała o ślubie z Marcinem.

Jednak Jakub Karski zdając sobie sprawę, ze życie Izy jest zagrożone, schowa dumę do kieszeni i zrobi wszystko by chronić dziewczynę. Wyciągnie rękę do rywala. Zdobędzie dla niego broń i skieruje na lekcje strzelania. Swoją drogą ciekawe, czy pomaga Chodakowskiemu zupełnie szczerze, czy też taką metodą chce mu odbić ukochaną kobietę?

Jedno jest pewne. Tego bohatera będziemy widywać znacznie częściej w nadchodzącym sezonie M jak miłość. Nie jest wcale wykluczone, że to właśnie z Karskim ostatecznie zwiąże się Iza. A Marcin? Może trafi do więzienia za zabicie Skalskiego. Możliwe jest też to, że zwróci swoje oczy ku innej kobiecie. W sumie nie tak dawno widzieliśmy, jak nie mógł oderwać oczu od pięknej i utalentowanej artystycznie pani inspektor budowlanej Ewy Wielickiej (Natalia Kaczmarek). Może to ona będzie ostatecznie z Chodakowskim?

Zobacz: M jak miłość po wakacjach. Marcin chory z zazdrości o Agnieszkę. Nie zgodzi się na jej romans z Olkiem!

Zobacz: Skandal w “M jak miłość”! Marek Mostowiak będzie w Polsce, ale nie odwiedzi matki ani córki! To załamie Barbarę

Zobacz: Były mąż Moniki Zamachowskiej dostał rolę w hitowym serialu TVP2. Lucas nieźle namiesza w „M jak miłość”!


×
×