Weronika Rosati zrobiła sobie przerwę w pracy na planie seriali. Teraz zajmuje się czymś dużo przyjemniejszym!

Weronika Rosati robi międzynarodową karierę, ale teraz coraz więcej jej w polskich produkcjach. M jak miłość i W rytmie serca to tylko nieliczne, w których ostatnio przyjęła rolę. Czyżby już zrezygnowała z udziału w serialach?
Weronika Rosati zrobiła sobie przerwę w pracy na planie seriali. Teraz zajmuje się czymś dużo przyjemniejszym!

Weronika Rosati niedawno hucznie wróciła do M jak miłość i znów nieźle namieszała jako Anka Waszkiewicz. Poza tym jesienią zobaczymy ją w roli Marty w nowym serialu Polsatu Zawsze warto. To ledwie ułamek! Grała także w kilku polskich komediach jak np. Podatek od miłości i Porady na zdrady. A w przyszłym roku zobaczymy ją w światowej produkcji Brigitte Bardot Cudowna, gdzie zagra Liz Taylor. Lista jest imponująca prawda?

Aktorka musi więc sprytnie łączyć pracę na planie seriali i filmów z wychowaniem ukochanej córeczki Elizabeth. Nic więc dziwnego, że gdy tylko ma chwilę by spędzić z nią czas sam na sam, ucieka z zatłoczonej Warszawy. Weronika Rosati pochwaliła się właśnie uroczym zdjęciem z plaży.

Niebo na ziemi – podpisała fotkę, na której oczywiście pozuje z córeczką.

View this post on Instagram

Heaven on earth ???????? #vaycay2019

A post shared by Weronika Rosati (@weronikarosati) on

Dokąd wyjechała aktorka? Trudno to poznać po zdjęciu, bo wiele plaż na świecie może wyglądać właśnie w ten sposób. Weronika natomiast nie oznaczyła lokalizacji, ale prawdopodobnie zrobiła to celowo. Fanów najwyraźniej niespecjalnie to interesuje. Zamiast pytać o miejsce, które wybrała na urlop – uwagę skupili na jej ciało w bikini. I to też zupełnie nas już nie dziwi.

Śliczna jesteś i ślicznie masz ciałko

Co za figura – czytamy w komentarzach.

Zobacz: Julia Wieniawa, Weronika Rosati i Katarzyna Zielińska odstawiły show na miarę Beyonce! Tylu apetycznych kształtów na raz dawno nie widzieliśmy!

Zobacz: Julia Wieniawa, Weronika Rosati i Katarzyna Zielińska wygryzą “Przyjaciółki” z Polsatu? Znamy datę premiery serialu “Zawsze warto”

Zobacz: Piękne, bogate i zaradne bohaterki „Zawsze warto” są upokarzane przez facetów! Ich życie tylko z zewnątrz przypomina sielankę


×
×