Wiedźmin 2: O czym będzie? Kiedy premiera? Uwaga SPOILER!

 Dosłownie kilkanaście dni  dzieli  aktorów grających w serialu Wiedźmin główne role od wejścia na plan. Scenarzystka projektu Lauren S. Hissrich zdradziła kilka szczegółów dotyczących drugiej serii Wiedźmina. Kiedy odbędzie się jej premiera? Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z  planem – być może nawet już pod koniec 2020  roku!
Wiedźmin Henry Cavill

Hissrich zapowiedział, że nowe odcinki będą pokazywały historię wiedźmina Geralta z Rivii (Henry Cavill), Yennefer (Anya Chalotra) oraz księżniczki Ciri (Freya Allan) znacznie bardziej po bożemu, czyli linearnie. Drugi sezon będzie się skupiał na ich wspólnych przygodach.

„W drugim sezonie wspaniałe jest to, że fabuła jest zdecydowanie bardziej skoncentrowana. Jest mocniejsza, bo wszystkie relacje, które nawiązaliśmy w sezonie pierwszym zaczynają się urzeczywistniać. Postacie zaczynają się spotykać i wchodzić w interakcje. Czasami to idzie dobrze, niekiedy źle. Ale wygląda to tak, jakby wszystkie elementy, z których stworzyliśmy ten świat, w końcu zaczęły się układać w coś konkretnego”  powiedziała Hissrich z dziennikarzami z GamesRadar+.

Scenarzystka, bardzo przytomnie  chciała przede wszystkim przedstawić głównych  bohaterów sagi.Także ich historie i emocje które nimi powodują, by działali w taki a nie inny sposób.

Zobacz: Największe serialowe klapy 2019

„Jak dla mnie, problem z opowiadaniami jest taki, że Yennefer i Ciri nie są w nich zbytnio obecne. Zwłaszcza Ciri, która nie zdążyła się nawet jeszcze urodzić. Więc chciałam przywołać ich historię, zrobić to dla Geralta. I szybko stało się jasne, że musimy zacząć bawić się czasem” tłumaczyła bezustanne retrospekcje w  pierwszej serii Wiedźmin.

Przeczytaj: Śpiewające gwiazdy seriali. To nie tylko Paweł Domagała!

Ciekawe, czy  tym razem uda się nakręcić nieco więcej zdjęć w Polsce, gdzie wykorzystano jedynie zamek Ogrodzieniec. W Wiedźminie był  twierdzą Sodden.

Oby też w drugiej części zagrało więcej polskich aktorów. Bo  Macieja Musiała grającego największą partię – obrońcy Ciri sir Lazlo już także uśmiercono.


×
×