Gwiazdy „Wiedźmina” w Polsce. Wiemy, gdzie i kiedy odbędzie się uroczysta premiera

Henry Cavill, który wciela się w Geralta z Rivii w serialu Wiedźmin Netflixa, przyjedzie do Polski na uroczysta premierę! Gdzie i kiedy będzie można spotkać aktora?

Serial Wiedźmin trafi do sieci 20 grudnia, ale już 18 grudnia w Warszawie, dwa dni przed premierą serialu na Netflix, odbędzie się uroczysta polska premiera produkcji. Będzie ona miała miejsce na stołecznym Torze Służewiec. Czemu tam? Może ma to związek z jedną z głównych aktorek serialu czyli Płotką, klaczą Geralta.

Oczywiście na tej uroczystości pojawią się aktorzy oraz twórcy Wiedźmina. Wśród nich nie zabraknie oczywiście Henry’ego Cavilla, który wciela się w Geralta z Rivii. Oprócz niego do Warszawy zawitają Anya Chalotra (Yennefer), czy Freya Allan ( Ciri). Być może ta młodziutka aktorka wybierze się na warszawska premierę w towarzystwie Macieja Musiała (Sir Lazlo). Para spotkała się ostatnio w Londynie na romantycznej randce… Coś jest na rzeczy!

Sprawdź: Maciej Musiał zakochał się w koleżance z planu „Wiedźmina”? Mamy zdjęcie z ich wspólnej randki

Oprócz aktorów na premierze pojawia się także, Tomasz Bagiński oraz Lauren Schmidt Hissrich – producenci Wiedźmina. Ciekawe, czy uroczystość zaszczyci literacki ojciec Wiedźmina Geralta czyli pisarz Andrzej Sapkowski

Oparty na bestsellerowej serii powieści serial Wiedźmin to opowieść o przeznaczeniu i rodzinie. Geralt z Rivii, samotny łowca potworów, stara się odnaleźć swoje miejsce w świecie, w którym ludzie często okazują się gorsi niż najstraszniejsze monstra. Na swojej drodze spotyka potężną czarodziejkę Yennefer i skrywającą niebezpieczny sekret młodą księżniczkę Cirillę. Teraz we trójkę muszą odnaleźć się pośród czyhających na nich na Kontynencie niebezpieczeństw.

Czytaj: Jak Maciej Musiał dostał rolę w „Wiedźminie”? Kuba Wojewódzki wypytał aktora o każdy szczegół nowego serialu Netflixa

Pierwszy sezon Wiedźmina liczyć będzie osiem odcinków, które zadebiutują w serwisie Netflix 20 grudnia 2019 roku. Już wiadomo, że powstanie także drugi sezon, który zobaczymy w 2021 roku. Pierwsze recenzje produkcji są wręcz entuzjastycznie. Ci, którzy serial widzieli zachwycają się przed wszystkim niesamowitymi układami walk i tchnącą z ekranu magiczną atmosferą.

Sprawdź: Wiedźmin: Maciej Musiał dumnie prezentuje się w roli Sir Lazlo. Mamy pierwsze zdjęcie z serialu Netflixa!


×
×