Wielka premiera „Wiedźmina” w Warszawie. Kto pojawił się na czerwonym dywanie?

Trwa własnie premiera serialu Netflix  Wiedźmin z Henrym Cavillem w roli głównej. Premiera odbywa sie na warszawskim Służewcu. Kto na nią przyjechał?

Wiemy, że na gali premierowej Wiedźmina pojawi się m.in. odtwórca tytułowej roli Henry Cavill, a także Anja Chalotra (Yennefer) i Freya Allan (Ciri). Na premierze jest też obecny Maciej Musiał czyli serialowy Siz Lazlo.

O tym, że Warszawę odwiedzi także serialowy Jaskier. Odgrywający go Joey Batey poinformował na Instagramie. Na gali obecni będą również producent Tomasz Bagiński oraz showrunnerka serialu Lauren Schmidt Hissrich.

Wiedźmina będzie można obejrzeć z oryginalnymi dialogami – po angielsku, z lektorem lub z dubbingiem. W wersji polskiej w roli Geralta z Rivii usłyszymy Michała Żebrowskiego.

Aktor sam przed laty wcielał się w rolę Wiedźmina w serialu TVP. Tomasz Bagiński nie wyklucza, ze Żebrowski pojawi się w drugim sezonie Wiedźmina w jakimś epizodzie.

Zobacz: Maciej Musiał zakochał się w koleżance z Wiedźmina? Mamy zdjęcie z ich wspólnej randki!

Na pewno ten serial sprzed lat będzie porównywany do wersji Netflixa.

Kto jeszcze wystepuje w serialu? Jodhi May jako Calanthe, Björn Hlynur Haraldsson jako Eist, Adam Levy jako Myszowór, MyAnna Buring jako Tissaia, Millie Brady jako Renfri, Lars Mikkelsen jako Stregobor oraz Anna Shaffer jako Triss.

 Czytaj też: Macie pomysł na nowy serial? Oto nasza lista  historii, które czekają na ekranizację!

Ponieważ Polska jest ostatnim krajem, w którym odbywała się premiera, już wiadomo na przykład, że obsadzenie Anyi Chalotry w roli Yennefer nie było najlepszym posunięciem.Za to Henry Cavill I grająca Ciri Freya Allen naprawdę dają radę

O czym jest serial Wiedźmin?

Oparty na bestsellerowej serii powieści serial „Wiedźmin” to opowieść o przeznaczeniu i rodzinie. Geralt z Rivii to samotny łowca potworów. Stara się odnaleźć swoje miejsce w świecie, w którym ludzie często okazują się gorsi niż najstraszniejsze monstra.

Na swojej drodze spotyka potężną czarodziejkę i skrywającą niebezpieczny sekret młodą księżniczkę. Teraz we trójkę muszą odnaleźć się pośród czyhających na nich na Kontynencie niebezpieczeństw.

 

 


×
×