Wiedźmin: Znamy coraz więcej tajemnic nowej produkcji Netflixa. Kiedy premiera?

Są tu jacyś fani serialu Wiedźmin? Produkcja niedługo trafi na platformę Netflixa. Zapowiada się dość brutalnie!
Fani storpedują nowego "Wiedźmina". Polacy protestują i wiemy już, co planują zrobić!

Coraz więcej wiadomo na temat tej wyczekiwanej produkcji Wiedźmin na platformie Netflix. Między innymi – że ukochana klacz Geralta Płotka będzie pełnoprawną aktorką w serialu i bardzo długo trwały poszukiwania odpowiednio uzdolnionego aktorsko wierzchowca. A to łatwe nie było, bo Geralt dosiadał wyłącznie gniadych wierzchowców.

Zobacz: Ile zarabiają gwiazdy seriali? To kosmiczne kwoty, o których nawet Wam się nie śniło. Sprawdź, na czyje konto wpływa najwięcej!

Serwis Redanian Intelligence przytacza wywiad zrealizowany przez redaktorkę bloga Hobby Consolas, Raquel Hernández Luján. Wypowiada się w nim Lauren Hissrich, showrunnerka. Zdradziła też tez nieco informacji o tym, jak będą wyglądały relacje Geralta z… Płotką.

Temat Płotki był jednym z pierwszych, jakie poruszyłam w rozmowach z Netflixem. Musieliśmy wybrać odpowiedniego konia i było to bardzo ważne. Nie żartuję mówiąc, że Geralt i Płotka mają dość zabawne relacje – to aspekt z gry komputerowej, który pokazaliśmy w serialu- powiedziała.

Zobacz: Jak Maciej Musiał dostał rolę w „Wiedźminie”? Kuba Wojewódzki wypytał aktora o każdy szczegół nowego serialu Netflixa

To faktycznie nowość. W książkach Sapkowskiego bowiem Geralt bardzo dbał o płotkę, ale też często zmieniał wierzchowce, każdego z nich nazywając tak samo, stąd raczej nie mógł nawiązać ze swoją klaczą bardziej przyjacielskich relacji.

Hissrich zdradziła też, że serial będzie dość brutalny.

Nie odchodzimy od pierwowzoru. Zaznaczę jednak, że ta opowieść składa się z wielu składników: przygody, komedii, romansu… Serial jest mroczny i jest w nim sporo przemocy. Dla mnie może być dużo takich elementów tak długo jak jest zrównoważone z ukazaniem takich aspektów jak przyjaźń, romans, seks, magia, czy po prostu dobra rozrywka. W serialu przedstawimy wiele rzeczy. Niektórzy mogą pomyśleć, że seria będzie dla nich zbyt brutalna… ja powiedziałabym jednak, że raczej będą w niej przedstawione momenty pełne przemocy, ale to nie wszystko. Jest wiele scen, w których siedzą i po prostu ze sobą rozmawiają – zapewniła i dodała też, że w serialu będzie wiele scen miłosnych, pięknie sfilmowanych.

Zobacz: Najlepsze seriale o szkole, które wciągają do ostatniego odcinka! Oto nasz ranking

Premiera Wiedźmina z Henrym Cavillem w roli tytułowej będzie miała miejsce najprawdopodobniej 17 grudnia 2019.


×
×