Wielka przemiana młodej gwiazdy „M jak miłość”. Ekranowa córka Pawła Zduńskiego nie jest już słodką dziewczynką

Mała Basia (Gabriela Raczyńska) z M jak miłość... nie jest już taka mała! Młoda aktorka dorastała na oczach widzów. Teraz dodatkowo pokusiła się na poważną metamorfozę. Zobacz, jak teraz wygląda!
Wielka przemiana młodej gwiazdy "M jak miłość". Ekranowa córka Pawła Zduńskiego nie jest już słodką dziewczynką

Oglądacie M jak miłość? To na pewno kojarzycie Basię Zduńską! Biologiczna córka Ali (Olga Frycz) pokochała Pawła (Marcin Mroczek) jak prawdziwego ojca. Ojczym także pokochał ją jak córkę, o której z resztą zawsze marzył.

Niestety jego drogi z ówczesną żoną szybko się rozeszły. Ala zdradziła Zduńskiego z kolegą, którego poznała podczas służbowej podróży do Londynu. Na dodatek zaszła z nim w ciążę. Szybko rozwiodła się z Pawłem, a nastoletnia Basia zeszła na drugi plan, gdy na świecie pojawiło się maleństwo.

Właśnie dlatego dziewczynka robiła wszystko, by zamieszkać z Pawłem. Uciekła z Anglii pod pretekstem nauki w warszawskiej szkole muzycznej. Ale… Po Basi, którą pamiętacie nie ma już śladu! Gabriela Raczyńska zdecydowała się bowiem na odważną metamorfozę i obcięła swoje piękne blond włosy. Jak teraz wygląda? Młoda gwiazda opublikowała już zdjęcie w mediach społecznościowych.

View this post on Instagram

Nowa ja ????

A post shared by Gabriela Raczyńska (@gabriela_raczynska_official) on

Zdania wśród internautów są podzielone. Jednym podoba się nowa fryzura Gabrysi. Inni twierdzą, że w długich było lepiej. Prawda jest jednak taka, że ładnemu we wszystkim ładnie! A naszym zdaniem ta fryzura dodała aktorce powagi i świeżości. Pięknie! 🙂

Zobacz: Basia zamieszka z Pawłem? W „M jak miłość” Ala na zawsze zniknie z życia nastoletniej córki

Zobacz: Kto będzie nową Małgosią w „M jak miłość”? To one mogą zastąpić Joannę Koroniewską w serialu!

Zobacz: Mikołaj Roznerski o nowych odcinkach “M jak miłość”. Izę i Marcina czeka małżeński kryzys?


×
×