Wielka wpadka Joanny Liszowskiej na lotnisku. „Cała ja!” – komentuje rozżalona aktorka. Co się stało?

Joanna Liszowska, którą doskonale znacie z serialu Przyjaciółki, ma wiele innych zawodowych zobowiązań. Gra na deskach teatru, nagrywa piosenki i bierze udział w projektach, które dają jej szansę rozwijać się aktorsko. Tym razem jednak przytrafiła jej się wpadka!
Joanna Liszowska

Joanna Liszowska jest cenioną aktorką, a widzowie kochają ją głównie za rolę serialowej Patrycji Kochan z Przyjaciółek. Gwiazda ma też pole do popisu na deskach teatru, a ostatnio nawet udowodniła, że prawdziwa z niej gwiazda estrady.

Zobacz: Joanna Liszowska bez stanika szaleje na plaży. Co za zdjęcia!

W tym wszystkim łatwo się pogubić. Trochę nas więc nie dziwi, że gwiazda zaliczyła wpadkę. Pojechała na lotnisko pewna, że wylatuje na zagraniczne zdjęcia. Okazało się jednak, że pomyliła daty odlotu.

Wstaję wcześnie rano, bo mam samolot. Lecę na zdjęcia. Znaczy zdjęcia mam jutro, ale wysyłają nas dzień wcześniej, taki był plan. Wiem, kiedy odlatuję. Jadę na lotnisko. Nagle korek, korek. Zaczynam się stresować, że nie zdążę i wnikliwiej patrzę na kartę pokładową. Wtedy dostrzegam datę i widzę, że nie lecę piątego września, tylko szóstego. Ale sobie myślę, że wcześnie zaczęłam jakże piękny dzień i jestem spakowana na jutro. Cała ja! – opowiedziała na wszystkim na swoim Instagramie.

Nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło. Joanna Liszowska wylatuje jutro, więc dziś będzie miała niepowtarzalną okazję zobaczyć premierowy odcinek Przyjaciółek na antenie telewizji Polsat. Już dziś o godzinie 21:10 rusza 159 odcinek – pierwszy po wakacyjnej przerwie. I uwierzcie, będzie się działo!

Zobacz: Ciężarna Agnieszka Sienkiewicz w „Przyjaciółkach”. Producenci sprytnie ukryli jej brzuszek

CO CZEKA JOANNĘ LISZOWSKĄ W PRZYJACIÓŁKACH?

Dla fanów serialowej Patrycji Kochan (Joanna Liszowska) nie mamy dobrych informacji. Fryzjerka znów będzie miała poważne problemy w związku z Wiktorem (Paweł Deląg). Mężczyzna zacznie wydzielać jej pieniądze, nie będzie także zadowolony z ich pożycia seksualnego. Kochan będzie przerażona wizją jego zdrady i wynajmie detektywa! Czy trafi on na jakiś niepokojący trop? Cóż… Jeleński będzie miał nową kochankę pod ręką. Do opieki nad córką zatrudni młodą brunetę (w tej roli Maria Pawłowska), która będzie dorabiała też jako prostytutka. Ciekawe, czy Wiktor skorzysta z jej usług… Jak sam powie Patrycji – seks taniej kosztowałby go na mieście!

Zobacz: Joanna Liszowska zabrała córkę na bajeczne wakacje! Tak gwiazda odpoczywa bez byłego męża milionera


×
×