Wielki powrót do „M jak miłość”. Uwielbiana aktorka znów pojawi się na ekranie i to w wątku przystojnego Marcina!

Czyżby w M jak miłość szykował się kolejny, po Marcinie Bosaku, powrót ważnej postaci na plan? Gdyby do serialu powróciła Laura Samojłowicz w roli Majki, dawnej miłości Pawła Zduńskiego (Rafał Mroczek), byłaby to nie lada sensacja!

Apetyty fanów M jak miłość pobudziło wspólne zdjęcie Laury z Mikołajem Roznerskim, czyli serialowym Marcinem Chodakowskim. Czyżby Majka powróciła do serialu w jego wątku?

Zobacz: Zwiastun nowych odcinków “M jak miłość”. Porwanie, niechciana ciąża, zdrady i rozstania. Będzie się działo!

Laura Samojłowicz zadebiutowała w M jak miłość w 2007 roku w 570. odcinku serialu. Po trzech latach zniknęła jednak z produkcji.

Przypomnijmy, że Majka była jedną z rozlicznych kochanek Pawła w czasach, gdy rozstał się on z Madzią (Anna Mucha). Dziewczyna była barmanką w Oazie, klubie, który prowadził Zduński. Romans okazał się dla Majki bardzo poważny – To był jej pierwszy mężczyzna.

Zobacz: Nowy romans w “M jak miłość”? Takiego zwrotu akcji nie spodziewali się nawet najwierniejsi widzowie!

On jednak nie mógł zapomnieć o Madzi. Ostatecznie Laura Samojłowicz zniknęła z serialu w 2010 roku, choć widzowie bardzo lubili ten wątek i kibicowali jej bohaterce. Krążyły plotki, że Laura poróżniła się z producentami. Później została gwiazdą serialu Hotel 52, ale tam t doszło już do otwartego konfliktu z producentami. Potem, przez pięć Lat Samolewicz nie grała w żadnym serialu. Jednak wiosną tego roku przyjęła jedną z głównych ról w produkcji paradokumentalnej TV4 Policjantki i policjanci. I z miejsca została pokochana przez widzów tego serialu paradokumentalnego.

Zdjęcie aktorki z Mikołajem Roznerskim wywołało falę spekulacji. Aktorka opatrzyła je następującym podpisem:

#narobocie #reklama #comercial #mjakmiłość #policjanciipolicjantki #spotkanie #aktorzy #granie #dobreemocje #wspanialaatmosfera #tvseries #ludzie #team zdjęcie @mroznerski

Zobacz: Marta znów wkroczy w życie Andrzeja. Magda z “M jak miłość” nie będzie zadowolona. Odwoła ślub?

Nie skomentowała jednak pytań o to, czy wraca do M jaki miłość. Na szczęście również im nie zaprzeczyła, istnieje więc duże prawdopodobieństwo, że jednak coś jest na rzeczy. Może okaże się, że dziewczyna rozkocha w sobie Chodakowskiego… albo jego kochliwego brata Olka (Maurycy Popiel)? Jeśli to jednak prawda, Laura nie pojawi się w M jak miłość przed końcem roku.


×
×