Tego nikt się nie spodziewał! W „M jak miłość” Paweł pocałuje Kingę! Co wydarzy się dalej?

Tego już chyba za wiele. Fani seriali mają anielską cierpliwość i dzielnie znoszą rewelacje serwowane przez producentów. Teraz chyba miarka się przebrała. W nowych odcinkach M jak miłość, które zobaczymy w styczniu 2020 Paweł (Rafał Mroczek) pocałuje Kingę (Katarzyna Cichopek)! Jak się domyślacie... w rodzinie Mostowiaków wybuchnie prawdziwa afera! 
Tego nikt się nie spodziewał! W "M jak miłość" Paweł pocałuje Kingę! Co wydarzy się dalej?

O tym, że Paweł zajmie miejsce Piotra w M jak miłość już wiecie, ale… Chyba nikt nie spodziewał się, że sprawy zajdą aż tak daleko! Paweł pomaga Kindze w domu i spędza czas z jej dziećmi. Sprawdza się w roli wujka tak bardzo, że Lenka i Mikołaj nie tęsknią nawet za tatą, który spędza całe tygodnie w delegacjach. Niestety nie tylko rodzicielskie relacje się posypią. Prawnik będzie miał poważne powody do zazdrości, bo jego brat pocałuje Kingę i wyzna jej miłość!

Zobacz: Wojna braci w „M jak miłość”! Paweł odbije Piotrkowi Kingę?

To wszystko zobaczymy w 1483 odcinku M jak miłość (emisja we wtorek 7.01.2020 na antenie TVP2). Do afery dojdzie na długo wyczekiwanym ślubie Magdy (Anna Mucha) i Andrzeja (Krystian Wieczorek)! Paweł nie wytrzyma atmosfery radości i miłości. Sięgnie po kilka głębszych no i niestety mocno przesadzi. Kompletnie zalany, poprosi Zduńską do tańca. Na parkiecie przyzna, że ją podziwia i chciałby w końcu znaleźć kogoś takiego jak ona, z kim mógłby ułożyć sobie życie. To wyznanie będzie dla Kingi bardzo miłe, kobieta zdenerwuje się jednak, gdy szwagier będzie próbował ją pocałować!

Zobacz: M jak miłość. Ula Mostowiak wyjedzie z Grabiny? Iga Krefft zdradziła aż za dużo!

Co gorsze, świadkiem całej sytuacji będzie właśnie Piotrek, który już od jakiegoś czasu podejrzewał, że jego brat trochę za bardzo wciela się w rolę głowy jego rodziny. Coś nam się wydaje, że to będzie kolejna poważna awantura między braćmi! Braterska przyjaźń Zduńskich to prawdziwa amplituda. Tak długo było dobrze, że w końcu musiał wydarzyć się jakiś skandal! Trzeba przyznać, że Paweł nie ma łatwego życia. Mnóstwo miłosnych rozczarowań, rozwód z Alą (Olga Frycz) i rozstanie z Julką (Joanna Kuberska) totalnie go przygnębiły. Nowy wątek to jednak dowód na to, że w serialu dosłownie wszystko jest możliwe. Myślicie, że producenci M jak miłość przesadzili pisząc ten scenariusz?

Sprawdź: Dwie aktorki żegnają się z „M jak miłość”! To koniec ważnego wątku i pożegnanie kluczowych postaci. Szkoda!


×
×