Wielkie kłamstewka 2. Kiedy premiera na HBO? Wiemy już, kogo zagra Meryl Streep!

Na ekrany powraca nagrodzony czterema Złotymi Globami i ośmioma nagrodami Emmy serial Wielkie kłamstewka. Premiera pierwszego odcinka drugiego sezonu w HBO już 10 czerwca. Do mieszkanek serialowego Monterey dołącza Meryl Streep w roli matki szukającej zemsty...
Wielkie kłamstewka

Stworzony przez Davida E. Kelley’ego (Ally McBeal) serial oparty na powieści autorstwa Liane Moriarty powraca w siedmioodcinkowym drugim sezonie. Po pierwszym sezonie Wielkich kłamstewek wydawało się, że mieszkanki Monterey unikną kary za zabójstwo Perry’ego (Alexander Skarsgard). Mężczyzna okazał się domowym tyranem dla swojej żony (Nicole Kidman) – był dla niej potworem w ludzkiej skórze.

Koleżanki, zwane od czasu feralnej szkolnej imprezy Monterey Five stają się sobie bliskie. I starają się ze wszystkich sił pozbierać na nowo fragmenty zrujnowanego życia. Madeline (Reese Witherspoon), Jane (Shailene Woodley), Bonnie (Zoë Kravitz), Renatę (Laura Dern), pomogły Celeste pozbyć się problemu. Tym bardziej, że Perry w przeszłości skrzywdził jeszcze jedną z nich – Bonnie.

W 2 sezonie Wielkich Kłamstewek:

Jednak w uroczym nadmorskim miasteczku pojawi się nowa bohaterka – teściowa Celeste.

– Chcę wiedzieć, co stało się tamtej nocy On nie mógł się pośliznąć na schodach – wykrzyczy Mary Louise Wright.

W tę rolę wcieliła się – dzięki namowom producentki serialu Nicole Kidman – sama Meryl Streep. Kiedy aktorka już zgodziła się na zagranie zbolałej matki, autorka pierwowzoru powieściowego i zarazem scenarzystka Liane Moriarty napisała scenariusz już pod konkretne aktorki.

A z jakimi problemami będą się jeszcze borykały bohaterki? Przede wszystkim tym, czy któraś nie pęknie i nie wyzna policji prawdy o zabójstwie Perry’ego. Poza tym, ich dzieci zaczną drugą klasę podstawówki … i znów zaczną się problemy z synkiem Jane. A sama Jane, czy wreszcie znajdzie odpowiedniego mężczyznę, by pomógł pokonać jej demony przeszłości? O tym wszystkim przekonamy się 22 lipca, kiedy HBO pokaże ostatni odcinek drugiego sezonu serialu.

Zobacz: „Mamma Mia” powraca! Gwiazdy na premierze drugiej szczęści kinowego hitu” Cher, Meryl Streep, Lily James

Zobacz: Rozwód księżnej Kate i księcia Williama. Do akcji wkroczyła królowa Elżbieta II! Jest skandal!

Zobacz: Księżna Kate i Meghan Markle łączą siły! Rewolucja na brytyjskim dworze! Media zachwycone!


×
×