Szykują się poważne zmiany. Adriana Kalska i Mikołaj Roznerski o wszystkim publicznie poinformowali!

Jeśli są wśród Was fani M jak miłość, to mamy dla Was bardzo ważną informację. Od tego sezonu szykują się wielkie zmiany! Serialowa Iza (Adriana Kalska) i Marcin (Mikołaj Roznerski) właśnie przekazali nam ważną wiadomość.
Mikołaj Roznerski, Adriana Kalska

Nowy sezon M jak miłość startuje już w najbliższy wtorek 10 września. To właśnie wtedy na antenie TVP2 zobaczymy nie tylko premierowe odcinki, ale także kulisy serialu. I właśnie tu producenci i dyrektorzy programowi stacji mają dla nas wielką niespodziankę. Jaką? Sami posłuchajcie. Adriana Kalska i Mikołaj Roznerski wyjaśnili wszystko w najnowszym filmie, który umieścili w sieci.

Zobacz: Jest już zwiastun nowych odcinków “M jak miłość”. Porwanie, niechciana ciąża, zdrady i rozstania. Będzie się działo!

Od teraz Kulisy serialu M jak miłość emitowane będą przed odcinkiem – a nie jak to było do tej pory – po jego emisji.

Sytuacja wygląda teraz w ten sposób – w każdy poniedziałek i wtorek o godzinie 20.40 TVP2 wyemituje premierowy odcinek Kulis M jak miłość, a o godzinie 20.55 na antenę trafi nowy odcinek M jak miłość.

To dobra wiadomość dla widzów, którzy zaraz po obejrzanym odcinku kończą oglądać telewizję. Zła dla tych, którzy ledwo wyrabiają się premierę i chętniej oglądają kulisy po wszystkim. Na szczęście jest wyjście z tej sytuacji. Wszystkie materiały lądować będą u nas na Jastrzabpost.pl oraz na oficjalnej stronie serialu M jak miłość. Ufff 🙂

Zobacz: M jak miłość po wakacjach: Katia urodzi dziecko Łukasza i wychowują je sama? Zerwie z Łukaszem, gdy pozna jego plany!


×
×