Wielkie zmiany w życiu Barbary Kurdej-Szatan. Przez „Taniec z gwiazdami” zniknie z „M jak miłość”?

Barbara Kurdej-Szatan pożegna się z M jak miłość? Gwiazda w rozmowie z naszą reporterką krążące plotki. Zobacz, co takiego powiedziała. 
Czy Barbara Kurdej-Szatan odejdzie z "M jak miłość"?

Barbara Kurdej-Szatan wystąpi w jesiennej odsłonie Tańca z gwiazdami. W związku z tym odżyły plotki, jakoby aktorka miała odejść także z M jak miłość! Czy to prawda? Gwiazda skomentowała te informację w rozmowie z naszą reporterką:

Póki co cały czas jestem. Zobaczymy, jak to się wszystko potoczy, ale mój wątek się cały czas rozwija. Powrócił Paweł Deląg na plan, tak więc będzie się dużo działo, bo jest Paweł Deląg, Sławek Uniatowski i moja postać Asi pomiędzy tymi dwoma mężczyznami. Także będzie ciekawie. Na razie mnie nie uśmiercili. Zobaczymy co się wydarzy dalej – powiedziała nam Barbara Kurdej-Szatan raptem kilka dni temu.

Wydaje nam się jednak, że ta wypowiedz jeszcze bardziej podgrzała spekulacje dotyczące odejścia Barbary z serialu. Dlaczego? Bo aktorka nie odpowiedziała wprost na pytanie o to, czy zostaje w M jak miłość.

Na razie faktycznie zostaje w serialu, ale za chwilę może się to zmienić. Na pewno musi już w sierpniu wziąć się ostro za treningi do Tańca z gwiazdami, co już wyklucza pracę na panie M jak miłość. Treningi trwają wiele godzin dzień w dzień i gwiazdy są po nich bardzo zmęczone, więc nie ma mowy o powrocie w tym stanie na plan.

Dla nikogo nie jest też tajemnicą, że Barbara nie jest już ulubienicą włodarzy telewizji publicznej, gdzie już nie prowadzi kluczowych programów. Teraz jest przede wszystkim gwiazdą Polsatu i tu będzie rozwijała swoją karierę. To może oznaczać, że bohaterka Basi, Joanna Chodakowska może za jakiś czas zniknąć z serialu. Być może na jakiś czas. Oby producenci nie byli zmuszeni do bezsensownego uśmiercenia tej postaci. Żaden aktor nie marzy przecież o tym, by zginąć jak Hanka Mostowiak.


Zobacz: Odeszła z „M jak miłość” i od razu ścięła włosy! Producenci serialu nie pozwalali jej nawet na zmianę fryzury!

Zobacz: Barbara Kurdej-Szatan zapomina o przeszłości i zapowiada nowe bombowe projekty! Będzie się działo! [WIDEO]

Zobacz: Tomasz Kammel skomentował zwolnienie Barbary Kurdej-Szatan z “The Voice”. Jego słowa powinny dać do myślenia TVP


×
×