Wielu odeszło, ale oni zostali. Sprawdź, kto gra w „M jak miłość” już od 19 lat!

Tak niewielu bohaterów pierwszej obsady M jak miłość gra w tym serialu od 19 lat. Tylko nieliczni którzy, mniej lub bardziej obecni pojawiają się w serialu od 19 lat.

Część aktorów zrezygnowała z pracy w serialu M jak miłość, jak Kacper Kuszewski, Małgorzata Kożuchowska, inni odeszli na zawsze… Jednak trzon M jak miłość trzyma się w serialu od 19 lat.

Zobacz: Śmierć Artura Skalskiego. Tomasz Ciachorowski w mocnych słowach o ostatniej scenie, jaką zagrał w “M jak miłość”: “Łzy same ciekły po policzkach”

Barbara Mostowiak (Teresa Lipowska) to seniorka rodu Mostowiaków, ukochana babcia Polaków. Barbara była żoną zmarłego Lucjana Mostowiaka Witold Pyrkosz) oraz matką Marka ( Kacper Kuszewski), Marii ( Małgorzata Pieńkowska), Marty (Dominika Ostałowska) i Małgosi (Joanna Koroniewska). Biologicznym ojcem Marii jest Zenon Łagoda( Emil Karewicz), pierwsza miłość Barbary.

Maria Rogowska (Małgorzata Pieńkowska) jest ciepłą, serdeczną i wrażliwą na ludzką krzywdę osobą, gotową gdzie to tylko możliwe nieść pomoc. Dopiero po latach Barbara wyzna, że Marysia pochodzi z nieprawego łoża, bo chciała, żeby córka uważała Lucjana za swego prawdziwego ojca. Jest z zawodu pielęgniarką

Marta Mostowiak-Wojciechowska, (Dominika Ostałowska) Prawniczka, dwoje dzieci. Nieco naiwnie i idealistycznie pochodząca do świata. Rozwódka, ale z byłym mężem Andrzejem (Krystian Wieczorek) i jego obecną narzeczoną Madzią (Anna Mucha) utrzymuje wzorowe kontakty.

Kinga Zduńska (Katarzyna Cichopek) z domu Filarska. Kiedyś z Piotrem łączył ja zakazany romans – rodzice Kingi uważali, że jest za młoda na związek z Piotrem,. Młodzi wzięli więc, gdy tylko zyskali pełnoletniość, potajemny ślub. Kinga ma z Piotrem czwórkę dzieci i są obecnie najdłużej żyjącym ze sobą małżeństwem w M jak miłość.

Zobacz: Pierwszy seks Mateusza i Lilki z „M jak miłość”. Pierwszy raz nie będzie ich wymarzonym

Piotr Zduński (Marcin Mroczek) mąż kingi, syn Marii i Krzysztofa ( Cezary Morawski) Zduńskich. Brat Bliźniak Pawła. Szacowny prawnik, choć nie zawsze wierny mąż

Paweł Zduński (Rafał Mroczek) Brat Piotra, wyjątkowo niestały w uczuciach. Działa głównie w biznesach restauracyjnych. Ma adoptowaną córkę Basię (Gabriela Raczyńska)

Ksiądz proboszcz w Grabinie ( Maciej Damięcki).Po raz pierwszy duchowny pojawia się w 18. odcinku M jak miłość. To szczery, porządny człowiek, który wspiera duchowo Mostowiaków na zakrętach ich losu.

Ojciec Kingi Zbigniew Filarski (Andrzej Precigs) Zasadniczy, ale kochający córkę i ostatecznie także zięcia. Uwielbia swe wnuki

Mama Kingi Krystyna Filarska (Hanna Mikuć) jest już była żoną Zbyszka, a jest żoną Wojciecha Marszałka Emilian Kamiński). Przez wiele lat nie pracowała zawodowo, tylko zajmowała się domem. Obecnie chętnie pomaga Kindze i bawi jej dzieci.

Zobacz: M jak miłość, odc 1462. Morderca Olek nie będzie umiał żyć w kłamstwie. Przyzna się do zbrodni?


×
×