Wiemy, kto uratuje Izę przed mordercą Arturem! W nowych odcinkach „M jak miłość”, to nie Marcin będzie bohaterem

W M jak miłość po wakacjach przekonamy się, co zaplanował rządny zemsty Artur (Tomasz Ciachorowski). Wiemy już, kto uratuje jego byłą żonę przed śmiercią!

W M jak miłość po wakacjach 2019, Iza (Adriana Kalska) i Marcin (Mikołaj Roznerski), wezmą ślub. Fani serialu tylko na to czekają! Ale nie zapominajcie, że w tle cały czas wlecze się za nimi historia z Arturem Skalskim. Szaleniec uciekł już z psychiatryka i szykuje krwawą zemstę!

Znając producentów M jak miłość do tragedii najpewniej dojdzie w dniu ślubu. Psychopata nie mógłby znaleźć sobie lepszej okazji, by dorwać ich razem. Oni tymczasem mogą się tego nie spodziewać. W końcu to miałby być najpiękniejszy dzień w ich życiu!

I tu do akcji wkracza Jakub Karski (Krzysztof Kwiatkowski). To właśnie on ochroni Izę i Marcina przed atakiem szaleńca. Już w 1452. odcinku M jak miłość nauczy Chodakowskiego posługiwać się bronią. Jak się jednak domyślacie, Marcin przed ołtarzem nie będzie uzbrojony. Jeśli wtedy dojdzie do ataku, to Karski będzie musiał interweniować. Z pewnością będzie wyczulony i gotowy do akcji w każdej chwili. To on będzie bohaterem, który pokona Artura – a przynajmniej obezwładni i znów wpakuje za kraty.

Przypominamy, że Jakub jakiś czas temu próbował zdobyć serce Izy. To zdenerwowało Marcina i między kolegami doszło do ostrej awantury. Karski odpuścił, ale być może w głębi serca wciąż czuje coś do Izy? O tym, jak potoczą się ich losy dowiemy się w premierowych odcinkach M jak miłość już we wrześniu.

Zobacz: Iza i Marcin z “M jak miłość” w podróży poślubnej. Dokąd wyjadą zaraz po ceremonii?

Zobacz: Kto będzie nową Małgosią w “M jak miłość”? To one mogą zastąpić Joannę Koroniewską w serialu!

Zobacz: Mikołaj Roznerski o nowych odcinkach “M jak miłość”. Izę i Marcina czeka małżeński kryzys?


×
×