Przyjaciółki: Bohaterkę Małgorzaty Sochy czeka wielka miłość! Wiemy, z kim będzie Inga w 14 sezonie serialu!

Wydawało się, ze Inga (Małgorzata Socha), po swoich wyskokach erotycznych w 13. sezonie serialu Przyjaciółki wreszcie ustatkuje się u boku dobrze jej życzącego byłego męża (Adam Adamonis), kobieta znów zacznie szaleć!

Do tej pory w Przyjaciółkach Inga miała ogromnego pecha w miłości: co związek, to porażka. miłości. Pierwszy jej facet (Adam Adamonis) porzucił ją dla Dorotki (Agnieszka Sienkiewicz). Następnie zakochała się ponownie w swojej szkolnej miłości (Michał Rolnicki). Potem przerzuciła się na ojca Piotra (Mariusz Zaniewski) koleżanki jej córeczki Hani (Pola Figurska). Aż trzy sezony wytrwała u boku niewiernego dentysty Szymona (Filip Bobek). Załamana męską niestałością poznała przystojnego maklera Roberta (Krzysztof Wieszczek). Tym razem i Inga okazała się nie fair wobec wybranka, bo zdradziła go, a potem jeszcze ucięła sobie romans z szefem (Kamil Maćkowiak).

W poprzednim, 13. sezonie Przyjaciółek Inga była uwikłana w relację z Maksem (Mateusz Janicki). Ich oczekiwania były rozbieżne: on liczył jedynie na seks bez zobowiązań, ona zaczynała się zakochiwać w przystojniaku. Jednak, dzięki radom Andrzeja, w w ostatnim odcinku 13. serii Inga zerwała z ognistym kochankiem.

Jak się okazuje, nie na długo. Z przecieków z planu serialu Polsatu wiadomo, że Maks powróci. Czyżby Indze tak bardzo spodobały się zmysłowe igraszki, że nie będzie chciała zrezygnować z przystojnego kochanka? A może wreszcie Maks zakocha się w ślicznej Indzie. Możliwy jest też jeszcze jeden scenariusz. Skruszony były mąż zrozumie wielki błąd, jakim było zostawienie Ingi dla innej i para wróci do siebie! Z tego rozwiązania z pewnością ucieszyłaby się Hania, która ma dosyć całego zastępu nowych wujków, bardzo różnie traktujących jej mamę. O tym jednak dowiemy się dopiero jesienią 2019, kiedy Polsat pokaże 14. sezon serialu Przyjaciółki.

Zobacz: To one miały najwięcej romansów! Inga z „Przyjaciółek” kontra Agnieszka z „M jak miłość”. Ilu miały kochanków?

Zobacz: Małgorzata Socha na luksusowych wakacjach we Włoszek! Zabrała ze sobą całą plejadę gwiazd!

Zobacz: “M jak miłość” traci kolejną gwiazdę! Tego pożegnania nie spodziewał się żaden fan


×
×