Julia Wieniawa, Weronika Rosati i Katarzyna Zielińska odstawiły show na miarę Beyonce! Tylu apetycznych kształtów na raz dawno nie widzieliśmy!

Julia Wieniawa, Weronika Rosati i Katarzyna Zielińska lada moment pojawią się na głównej antenie Polsatu w serialu Zawsze warto. Wspólny czas na planie wykorzystują też na wygłupy. Jesteśmy pewni, że to wideo przejdzie do historii!
Julia Wieniawa, Weronika Rosati i Katarzyna Zielińska w zmysłowym tańcu! Która z nich rusza się jak Beyonce? [WIDEO]

Kto by się spodziewał, że wszystkie mają tak kocie ruchy! Julia Wieniawa i jej koleżanki z planu serialu Zawsze warto pokazały właśnie, że taniec jest ich mocną stroną. I choć Julia i Weronika Rosati wzięły sprawę na poważnie, to Katarzyna Zielińska poszła na całość i zmieniła seksowny występ i żart!

To właśnie ona wyskakuje w połowie nagrania i wypina się tyłem do kamery. Jej ruchy bardziej przypominają robota, a na końcu upada. To nie przeszkadza jednak aktorkom, w dalszym występie. Zobaczcie sami, jak one się ruszają! Przysiady, kręcenie biodrami – trudno oderwać wzrok!

Zastanawiam się, czy nie powinnam nas zgłosić do programu MAM TALENT. Mamy jeszcze dużo układów. Pracuję również nad programem indywidualnym???? – napisała pod nagraniem Katarzyna Zielińska.

Internautom bardzo spodobało się nagranie, którym aktorki udowodniły, że mają niesamowite poczucie humoru i dystans do siebie samych. Chwalimy! Za takie wakacyjne szaleństwo należą się brawa! Nam też bardzo spodobał się taniec w ten poniedziałkowy poranek 🙂

A to taneczne trio już od września będziemy mogli oglądać na antenie Polsatu. Właśnie wtedy na antenę trafi nowy serial Zawsze warto. Zdjęcia z produkcji znajdziecie pod tekstem.

Zobacz: Julia Wieniawa w roli o jakiej nawet Wam się nie śniło. W serialu „Zawsze warto” zagra widzom na emocjach [DUŻO ZDJĘĆ]

Zobacz: Julia Wieniawa ostro przesadziła z opalaniem: “Chciałam więcej i więcej”! Baron zdrętwiał myśląc, że zabawia się z Olą Szwed!

Zobacz: Julia Wieniawa, Weronika Rosati i Katarzyna Zielińska wygryzą “Przyjaciółki” z Polsatu? Znamy datę premiery serialu “Zawsze warto”


×
×