Wiki Gabor gra w serialu TVP1 „Radio, kamera, akcja”. Mamy zdjęcia z planu!

Zostanie nie tylko gwiazdą piosenki, ale i aktorką. 12-letnią Wiktorię Gabor, która właśnie wygrała Eurowizję dla dzieci, zobaczymy też w serialu komediowym TVP1 Radio, kamera, akcja!
Radio, kamera, akcja

Siedem kilkuminutowych odcinków zostanie pokazanych od 13 stycznia 2020 roku o godzinie 20.05 w TVP1. Ale zagrają w nich same gwiazdy! O co chodzi w serialu? Zostaną przedstawione kulisy pracy dziennikarzy rozgłośni radiowej. Zobaczymy, co dzieje się w redakcji rozgłośni radiowej, jak pracują dziennikarze i co robią w radiu ich goście.

Zobacz: Tomasz Ciachorowski kardiologiem w Leśnej Górze. mamy jego pierwsze zdjęcie z planu!

Głównymi bohaterami będą młodzi – reporter (Eryk Kulm, znany z serialu Bodo) i operator (Jan Kardasiński) – ze Szkoły Mistrzostwa Filmowego. Mają oni nakręcić serial o dużej stacji radiostacji. Niestety wyzwanie to przewyższa ich umiejętności zawodowe. Należy się spodziewać wielu zabawnych scen i sytuacji.

Zapowiada się to obiecująco, tym bardziej że w serialu wystąpią nie tylko znani aktorzy.

W rolę naczelnego wcieli się Adam Cywka (Wojenne dziewczyny), recepcjonistkę zagra Katarzyna Ankudowicz ( O mnie się nie martw), a sprzątaczką będzie gwiazda Przyjaciółek Magdalena Stużyńska. W serialu będzie można zobaczyć także prawdziwych dziennikarzy RMF FM – specjalistę od rozmów z politykami Roberta Mazurka czy muzycznego guru Darka Maciborka.

Ale na tym nie koniec atrakcji, bo w serialu pojawią się też prawdziwi muzycy. Oprócz ślicznej młodziutkiej wokalistki Wiki Gabor zobaczymy też Antka Smykiewicza, Piotra Kupichę, Gromee’ego, Annę Wyszkoni, Marka  Piekarczyka czy Jana Borysewicza.

Ciekawe, czy po tym serialowym występie Wiktoria, która  jest uczennicą  szkoły podstawowej w Nowej Hucie  ( to dzielnica Krakowa) rozważy  także karierę w  filmie albo na planie serialu. Tak utalentowaną mlodą osobę z radością przygarnęłaby niejedna produkcja  jeśli sprawdzi się w tym krótkim serialu, może . dostanie propozycję na przykład z M jak miłość?

Radio, kamera, akcja! powstało z okazji obchodów 30. rocznicy powstania RMF FM.


×
×