×

Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdójkowski spodziewają się dziecka? Aktorka pokazała zdjęcie sporego brzuszka!

Młoda gwiazda serialu Rodzinka.pl oraz Pierwszej miłości zaszła w ciążę? Aktorka jeszcze niedawno zaprzeczała, że planuje założyć rodzinę z Adamem Zdrójkowskim – przynajmniej w obecnej chwili. Tym zdjęciem nas zamurowała!

Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski od dwóch lat są jedną z najgorętszych par w polskim show-biznesie. Aktorzy poznali się już w dzieciństwie, ale dopiero wspólna praca na planie Rodzinki.pl tak ich do siebie zbliżyła, że zakochali się w sobie bez pamięci. Plotkowano nawet, że planują razem zamieszkać i wziąć ślub, ale aktorka wszystko zdementowała:

Nie zamieszkałam z Adamem ani nie jesteśmy zaręczeni. Mam dopiero dwadzieścia lat i jeszcze dużo czasu na takie poważne decyzje – powiedziała z pełną powagą w jednym z tygodników.

Teraz wszystkich wprawiła w osłupienie publikując TE zdjęcia. Wiktoria Gąsiewska pokazała się z dużym, ciążowym brzuszkiem. Wygląda tak, jakby zaraz po wakacjach miała zostać mamą!

To jednak tylko zdjęcie z planu serialu Pierwsza miłość, gdzie Wiktoria wciela się w rolę Jagody uwikłanej w romans z żonatym Andrzejem (Marcin Sianko). W seriali Polsatu będzie się więc wiele działo! Czy mężczyzna weźmie odpowiedzialność za młodą kochankę i ich dziecko, a może porzuci ją bez wyrzutów sumienia? O tym dopiero się przekonamy.

Jedno jest pewne. Wiktoria Gąsiewska z zaokrąglonym brzuszkiem wygląda ślicznie. Nie mamy jednak co liczyć na to, by w życiu prywatnym także zaszła w ciążę. Jak sami już wiecie, wcale jej się nie spieszy nawet do mieszkania z ukochanym, nie mówiąc o ślubie i dzieciach.

Zobacz: Gwiazdy „Rodzinki.pl” szykują się do ślubu? Wiktoria Gąsiewska jednym zdaniem podsumowała, co teraz dzieje się w jej związku

Zobacz: Wiktora Gąsiewska zajada się lodem w skąpym bikini! Tego widoku długo nie zapomnicie

Zobacz: Małgorzata Kożuchowska została babcią! Mamy pierwsze zdjęcia jej uroczej wnuczki

Może Cię zainteresować