Wiktoria Gąsiewska w sukni ślubnej. Adam Zdrójkowski zaciągnie ją przed ołtarz?

Wygląda tak pięknie i dostojnie w białej sukni do ziemi i długim rękawem. Czyżby Wikotria Gasiewska, gwiazda Rodzinki.pl oraz Barw szczęścia, szykowała się do zimowego ślubu z Adamem Zdrójkowskim?

Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski biorą ślub? Para, mimo że bardzo młoda, jest od jakiegoś czasu zaręczona. Zdołała też wystąpić razem w kilku programach telewizyjnych, m in. Dance, Dance, Dance.

Zobacz: Wiktoria Gąsiewska zapowiada rozbieraną sesję! Co na to Adam Zdrójkowski? Oj, nie jest zadowolony [WIDEO]

Na zdjęciach zamieszczonych w Internecie widać Wiktorię w białej, eleganckiej sukni autorstwa Violi Piekut. To model Holly z kolekcji na 2020 r tej znanej projektantki. Wiktoria bierze udział w kampanii reklamowej.

Ze ślubu jednak nici. Przynajmniej teraz… Parze zupełnie nie spieszy się do sformalizowania związku.

Między nami wszystko jest dobrze. Jesteśmy młodzi, bawimy się i cieszymy narzeczeństwem, ale o ślubie ani o dzieciach jeszcze nie myślimy. Choć trzeba przyznać, że ludzie nieustannie nas o to pytają… Najpierw chcemy się nacieszyć młodością i wolnością. Na poważne decyzje przyjdzie jeszcze czas – powiedziała w rozmowie z „Super Expressem”.

Zobacz: Seksowna Wiktoria Gąsiewska jednym gorącym zdjęciem rozpaliła cały internet! Gwiazda zapowiada swoją nagą sesję dla Playboya?! A to się Adaś ucieszy!

Oczywiście Wiktoria i Adam ze sobą nie mieszkają, ale każde z nich ma kącik w pokoju drugiego. Mimo młodego wieku są już po słowie. A plotki o kryzysie, to tylko plotki!

Są też niezwykle zapracowani – stąd wieści, że ostatnio im się nie układa. Może jednak Adam, gdy zobaczy Wiktorię w tak zjawiskowej kreacji, szybko zmieni plany i zaciągnie ją przed ołtarz?


×
×