Intryga w „M jak miłość”. Wojtuś i Michał zniszczą nowy związek Joasi Chodakowskiej?

Piękna blondynka zakochana w przystojnym biznesmenie. Czy mógłby być piękniejszy scenariusz na związek w M jak miłość? Cóż... Tak kolorowo nie będzie nigdy! 
Intryga w "M jak miłość". Wojtuś i Michał zniszczą nowy związek Joasi Chodakowskiej?

Choć Asia (Barbara Kurdej-Szatan) z M jak miłość nie jest biologiczną mamą Wojtusia (Feliks Matecki), syna zmarłego Tomka ( Andrzej Młynarczyk) i zaginionej Małgosi (Joanna Koroniewska), kobieta traktuje go jak własne dziecko. Dlatego z pewnością będzie jej przykro, gdy przyszywany syn zacznie intrygować za jej plecami, by pozbyć się jej chłopaka Leszka (Sławek Uniatowski). Po co to robi?

Wojtuś bardzo kocha Joasię, ale nie jest w stanie znieść Leszka, przez którego został odstawiony a boczny tor. Niebawem znajdzie sobie sojusznika. Do serialu, w roli Michała wraca bowiem Paweł Deląg. Michałowi bardzo na Joasi zależy i boli go serce, gdy ukochana związała się z innym. Ponownie więc sprzymierzy się z Wojtkiem. Wszystko po to, by znów mieć u Asi szanse. Wojtuś będzie mu opowiadał o kłopotach, jakie w swoim związku napotyka jego macocha. A będzie ich sporo. Mimo że Leszek wygląda na spokojnego i zamożnego człowieka. To przecież Nina (Agnieszka Judycka), była dziewczyna Leszka jest z nim w ciąży!  Joasia Chodakowska musiałaby się wykazać iście anielskim charakterem, żeby znieść intensywną obecność innej kobiety i niemowlęcia w życiu swego ukochanego. W dodatku Wojtuś raczej za Leszkiem nie przepada. Zatem, czy wybór Joanny będzie prosty? Zostawić Leszka na rzecz Michała?

Dla Michała wieści przekazywane mu w tajemnicy przez Wojtka będą jeszcze jednym argumentem, żeby ponownie wkraść się w łaski Joanny. Co prawda Chodakowska wydaje się zakochana w Leszku, ale jego skomplikowana sytuacja może ją zniechęcić. Nawet jeśli Leszek nie zdecyduje się na ponowny związek z Niną, na pewno będzie chciał poświęcać jej i dziecku więcej czasu niż dotychczas. A z tego żadna kobieta nie byłaby zadowolona. W tej sytuacji wybór Michała, który wydaje się szczerze zakochany w Chodakowskiej wydaje się jedynie kwestią czasu. Jaka będzie decyzja Joasi? Czy Wojtusiowi uda się odstraszyć Leszka? O tym dowiemy się z jesiennych odcinków M jak miłość. Start nowego sezony już zapowiedziano na 2 września.

Zobacz: Nowa Małgosia w „M jak miłość”! Kto zastąpi Joannę Koroniewską w serialu o Mostowiakach?

Zobacz: Iza i Marcin z „M jak miłość” w podróży poślubnej. Dokąd wyjadą zaraz po ceremonii?

Zobacz: Zagadkowa ciąża w “M jak miłość”. Ula Mostowiak urodzi dziecko mężowi czy byłemu kochankowi? Janek nie odpuści!


×
×