Wypadek Pawła zniszczy jego żonę. W 14. sezonie „Przyjaciółek” Anka znów będzie pić?

Na początku 14. sezonu Przyjaciółek dowiemy się, czy Paweł przeżył katastrofę lotniczą. Magdalena Stużyńska już teraz zdradziła, że jej bohaterka nie będzie w najlepszej kondycji... 
Przyjaciółki, Anka (Magdalena Stużńkska)

W finale 13. sezonu Przyjaciółek Paweł wsiadł do samolotu, na pokładzie którego miał spotkać swoją żonę. Anka jako stewardessa nie dotarła jednak na czas. Teraz już wiemy, że wszystkie znaki na niebie i ziemi dawały jej do zrozumienia, że ten lot będzie pechowy. I tak się właśnie stało. Tuż przed lotniskiem we Francji doszło do poważnego wypadku, w którym zginęło 8 osób. Czy wśród ofiar był Paweł?

Zdjęcia zza kulis nowego sezonu Przyjaciółek zdradzają, że Strzelecki przeżył. Bartek Kasprzykowski był obecny na planie podczas kręcenia premierowych odcinków. To jednak nie znaczy, że serialowe życie jego żony będzie usłane różami. Paweł po wypadku może bowiem nie być sobą. Będzie sparaliżowany, a może straci pamięć? Anka nie będzie miała z nim łatwego życia. Czy to znaczy, że znów zacznie zaglądać do kieliszka?

Zdecydowanie najtrudniejsze były dla mnie sceny alkoholizmu Anki. Zwłaszcza sceny picia w samotności. Musiałam wtedy obnażyć całą jej tragedię, brzydotę tego uzależnienia. Pokazywanie takich stanów i wyobrażenie ich sobie to dosyć duży stopień trudności. Trzeba pokazywać stany i emocje, których niekoniecznie doświadczyliśmy w życiu. Wejście w taką postać i w taki temat było na pewno dla mnie bardzo trudne i obciążające, a próba przekazania tego wszystkiego w odpowiedni sposób była prawdziwym wyzwaniem – wyznała Magdalena Stużyńska. 

Alkoholizm Anki

Anka zaczęła mieć poważne problemy z życiem w trzeźwości, gdy odkryła, że Paweł nie jest jej wierny. Cudem wyszła z nałogu, choć to nie było proste. Możliwe, że nowe wcielenie Pawła kolejny raz wpędzi ją w sidła uzależnienia!

Zobacz: Tajemnica 14. sezonu “Przyjaciółek” rozwiązana. Paweł przeżyje, ale Anka nie będzie miała z nim łatwego życia!

Zobacz: „Przyjaciółki” Zuza rzuci pracę w banku! Co dalej? Bohaterka Anity Sokołowskiej zmieni się nie do poznania!

Zobacz: Tajemniczy ślub w serialu “Przyjaciółki”. Która z bohaterek stanie na ślubnym kobiercu? My już wiemy!


×
×