Wyzywająca Maria Pawłowska na planie „Przyjaciółek”. W seksownym stroju będzie paradować przed Wiktorem! [ZDJĘCIE]

Maria Pawłowska dołączyła do obsady Przyjaciółek i już we wrześniu zobaczymy ją w Polsacie. Teraz już wiemy, że Patrycja (Joanna Liszowska) będzie miała przez nią kolejne, małżeńskie problemy.
Maria Pawłowska w serialu Przyjaciółki

W 14. sezonie Przyjaciółek poznamy Kalinę (Maria Pawłowska). To Wiktor (Paweł Deląg) zatrudni piękną i młodą opiekunkę do opieki nad Klarą (Maja Śliwińska). Już po tym wstępie pewnie zdajecie sobie sprawę, że Patrycja jej nie polubi…

– Będę opiekunką. Nie będzie tajemnicą, jeśli powiem, że moja opiekunka ma też zupełnie inne zajęcie, które wiąże się z wyzywającymi strojami i makijażem. Sama jeszcze nie wiem, jak ta historia się zakończy – powiedziała aktorka w rozmowie z party.pl.

Okaże się bowiem, że Kalina będzie prostytutką! Czy prawnik zwolni ją, gdy prawda wyjdzie na jaw? A może sam skorzysta z jej usług skoro już ślicznotka znajdzie się pod jego dachem? Patrycja zawsze miała z Jeleńskim pod górkę i najwyraźniej to nie koniec problemów. Może to jednak raz na zawsze pozwoli jej wyrwać się z rąk partnera tyrana, który potrafi się upić i uderzyć ją pod byle pretekstem?

Najnowsze zdjęcie z planu Przyjaciółek to dowód na to, jak bardzo wyzywająca będzie postać Marii Pawłowskiej. Kusa, czerwona sukienka, biust i długie nogi na wierzchu. Wiktor nie będzie mógł oderwać od niej wzroku, a to pewnie wpędzi Kochan w kompleksy. Czy w 14. sezonie Przyjaciółek Patrycja udowodni widzom, że to nie wygląd liczy się najbardziej? Pewna siebie, kobieca i zaradna fryzjerka to dopiero partnerka marzeń!

Zobacz: Joanna Liszowska nagrała piosenkę i teledysk o rozstaniu z mężem! Nie brakuje cierpkich słów i wyuzdanych scen [WIDEO]

Zobacz: Wydało się skąd pochodzą odjechane ciuchy z serialu „Przyjaciółki”! Kosztują grosze!

Zobacz: Najlepsze seriale z kobietami w rolach głównych. Co wolisz – “Wielkie kłamstewka’, “Przyjaciółki”, czy “Pod powierzchnią”?


×
×