Z Leśnej Góry do Hiszpanii! Blanka i Wiktoria z „Na dobre i na złe” wyjadą z Polski na zawsze? [ZDJĘCIA]

Ekipa Na dobre i na złe wyjechała na zdjęcia do słoneczniej Hiszpanii. Na fotografiach z Instagrama widać zadowolone Polę Gonciarz i Katarzynę Dąbrowską. Jak łatwo się domyślić, obie serialowe bohaterki pojechały odwiedzić tam przystojnego doktora Jose (Marcin Krajewski). Czy to oznacza, że obie panie zostaną już na zawsze na Półwyspie Iberyjskim?
Z Leśnej Góry do Hiszpanii! W "Na dobre i na złe" Blanka i Wiktoria z wyjadą z Polski na zawsze? [ZDJĘCIA]

Praca na planie i wakacje w jednym? Nowe odcinki Na dobre i na złe są kręcone w pięknej, barwnej i słonecznej Andaluzji. A obie aktorki – serialowa Wiki i serialowa Blanka pokazują w mediach społecznościowych , jak urzekająco piękna jest ta część Hiszpanii.

Jak piękne lekarki z Leśnej Góry znalazły się w Andaluzji? Poleciały tam na zaproszenie Jose. Bez wątpienia całej trójce przyda się odrobina wytchnienia po emocjonujących momentach w dziejach Leśnej Góry. Po wakacjach 2019 zobaczymy, że serialowy szpital ogarnęła epidemia wyjątkowo groźnej i zjadliwej grypy. Sama Wiktoria jest jednak nie tylko tym zestresowana. Przezywała bardzo ucieczkę Jędrka (Iwo Wiciński), którego chciała adoptować. Jak jednak potoczy się ten watek i dlaczego Wiktoria znalazła się w Hiszpanii tylko z córką Blanką, na razie pozostaje tajemnicą.

Być może jednak obie panie zrobią sobie rekonesans nie tylko by lepiej poznać przystojnego hiszpańskiego lekarza, ale i zostać na dobre w Hiszpanii? Wiktoria przecież właśnie tam się wychowywała, zna doskonale język, prace również znalazłaby bez problemu. Podobnie Blanka. Wszystko to jednak zależy od tego, jak rozwinie się relacja doktor Consalidy z przystojnym hiszpańskim lekarzem. Oczywiście jego wiedza, poczucie humor, a nawet umiejętność gry na gitarze imponują Wiktorii. Ale czy to wystarczy, by Consalida otrząsnęła się wreszcie z żałoby po ukochanym Adamie (Grzegorz Daukszewicz)? Może w rozpoczęciu nowego etapu w życiu pomoże zmiana krajobrazu i mężczyzna, któremu bardzo na Wiktorii zależy. Ale tez ceni ją bardzo jako znakomitego lekarza i dobrego człowieka.

Zobacz: Na dobre i na złe po wakacjach 2019. Falkowicz zostanie w szpitalu. Zażegna epidemię?

Zobacz: Filip Bobek wraca do “Na dobre i na złe”! Już wiadomo, co czeka jego bohatera!

Zobacz: Zmiany w obsadzie „Na dobre i na złe”! Wiemy, kogo zagra Marcin Przybylski w nowych odcinkach serialu!


×
×